




Рюкзак туристический Naturehike NH18Y045-Q Trekking, 45 л (Azure)
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Рюкзак для використання в туризмі, різних видах активного відпочинку. Розрахований на обсяг вантажу в 45 літрів. Кольори-блакитний, Чорний. Ергономічний рюкзак дає можливість транспортувати велику кількість речей, знижуючи навантаження на спину, і допомагаючи рівномірно розподіляти вагу на тіло користувача. Він досить зручний в застосуванні. Є спеціальна сітка на спинці, яка добре пропускає повітря. Широкі і міцні плечові лямки. Якісні застібки. Модель міцна, стійка до зносу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NatureHike |
| Страна производитель | Китай |
| Вентиляция спины | Сетка |
| Вес | 1860 г |
| Возрастная группа | Для взрослых |
| Высота | 62 см |
| Глубина | 18 см |
| Количество лямок | 2 |
| Материал | Нейлон |
| Назначение рюкзака | Трекинговый |
| Объем | 45 л |
| Особенности рюкзака | Крепление для ледоруба, Вывод питьевой системы, Грудная стяжка, Крепление для трекинговых палок, Анатомическая конструкция, Накидка от дождя, Поясной ремень |
| По типу конструкции | Каркасный |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Голубой |
| Ширина | 28 см |
- Цена: 4 980 ₴



