




Одномісний гамак з москітною сіткою та навісом Naturehike NH20ZP092 (Orange)
Гамак з навісом підходить для кемпінгу і різних видів активного відпочинку на природі. Він ефективно захищає користувача від намокання під дощем, палючих променів сонця і вітру. Має закриту сітку, за рахунок чого власник гамака не зіткнеться з атаками комах. Модель дає необхідний комфорт під час перебування на свіжому повітрі.
Навіс має в своєму складі силікон і нейлон щільністю 40d, при цьому ступінь стійкості до вологи матеріалів становить 3000 міліметрів водяного стовпа. Гамак зроблений з використанням 75D епонжа і сітчастої тканини з поліестеру B3. У наборі передбачені аксесуари: чотири алюмінієвих шліфованих цвяха, а також три вітрові мотузки.
У комплект входять: гамак з сіткою, навіс, вітрові мотузки і алюмінієві шліфовані цвяхи для кріплення, а також спеціальна зручна сумка, в якій можна зберігати і транспортувати всі вироби.
Особливості:
- Дизайн гамаку "без блискавок": москітна сітка пришита до країв ложа по всьому периметру гамака. Щоб потрапити в середину потрібно скористатися "дверцятами" у ногах ложах. Вони автоматично закриваються (на міцну липучку) коли ви лягаєте в гамак.
- Гамак виготовлений з поліестеру посиленого плетіння Diamond RipStop та витримує навантаження до 200 кг.
- Москітна сітка чорного кольору, що покращує видимість крізь неї.
- Підвісна сітчаста кишеня та 2 пластикових гачка в середині для розміщення особистих речей.
- Ложе гамака додатково фіксується від перекидання за допомогою двох відтяжок.
- Тент виготовлений з полегшеного нейлону з силіконізацією та PU-просоченням, водостійкістю 3000 мм H2O.
- Розмір тента: 198х286 см. Має 4 посилені точки кріплення для розтяжки.
- В комплекті також поставляються 4 полегшені кілочки з алюмінію та 4 відтяжки з пластиковим регулятором натягу.
- Зручна сумка-чохол, яку також можна одягнути як рюкзак.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина ложа | 3000 мм |
| Захисна антимоскітна сітка | Є |
| Каркас (стійка) | Не передбачений |
| Максимально допустиме навантаження | 200 кг |
| Матеріал ложа | поліестер |
| Навіс | Є |
| Стан | Новий |
| Тип гамака | Одномісний |
| Тип ложа | Цілісне полотно |
| Ширина ложа | 1580 мм |
| Габаритні розміри гамака | |
| Вага | 1.5 кг |
| Довжина | 3000 мм |
| Ширина | 1580 мм |
| Комплектація гамака | |
| Матрац | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
- Ціна: 5 520 ₴


