




Ніж True Smartknife
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Smartknife - це ніж, який вважає себе універсальним інструментом! Зі швидкорознімним затискачем, який можна використовувати як відкривачку для пляшок. Велика плоска викрутка допомагає відкривати лезо однією рукою. Завдяки безлічі корисних ключів і вбудованому канцелярському ножу цей інструмент обов'язково стане вашим найкориснішим помічником.
Смарт-ніж виготовлений із неіржавкої сталі марки 420 з ручками з анодованого алюмінію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRUE |
| Вага ножа | 75 г |
| Довжина ножа | 143 мм |
| Матеріал леза | 420HC |
| Матеріал піхов | Відсутній |
| Призначення | Повсякденний |
| Поверхня | Сатин |
| Стан | Новий |
| Тип | Складаний |
| Колір | Сріблястий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 5.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина в складеному стані | 9.9 мм |
- Ціна: 1 040 ₴






