




Універсальний ручний ліхтар Fenix PD32 V2.0
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Удосконалена модель PD32 V2.0 - поєднання потужності, компактності, практичності та універсальності. Чудовий варіант для EDC-використання завдяки малій вазі та невеликих розмірів. Він ледь досягає 13 см завдовжки, має кліпсу, за яку його можна зручно прикріпити на рюкзак, пояс або кишеню. Головна перевага цієї модифікації - збільшення максимальної яскравості світла до 1200 люменів і дистанції променя до 395 метрів.
Режими:
- High: яскравість - 1200 lm, час роботи - 2 г 40 хв, дальність - 395 м
- Medium: яскравість - 350 lm, час роботи - 5 г 20 хв, дальність - 218 м
- Low: яскравість - 30 lm, час роботи - 82 г, дальність - 55 м
- Strobe: яскравість - 1200 lm
Особливості:
- Потужний світлодіод OSRAM KW CSLPM1.TG із терміном служби 50 000 годин, який забезпечує максимальну яскравість 1200 люмен і максимальну відстань променів - 395 метрів.
- Працює з режимами: три рівні яскравості максимальний - 1200 lm, середній - 350 lm, низький - 30 lm, а також режим стробу. Середній та низький режими яскравості дозволяють використовувати ліхтар для патрулювання та роботи пошуково-рятувальних служб.
- Багатофункціональна кнопка з миттєвою активацією для вмикання/вимкнення, вибору режимів освітлення та миттєвого стробоскопу.
- Можна використовувати у вертикальному положенні з дифузійним розсіювачем як лампу.
- Працює від акумулятора типу 18650, також можна використовувати дві батареї CR123A для тривалішого часу роботи.
- Виготовлений з міцного алюмінію A6061-T6, стійкого до корозії та механічних пошкоджень.
- Ступінь захисту IP68 - ліхтар повністю захищений від пилу, може працювати на глибині 2 метрів під водою протягом 30 хвилин, це дозволяє використання в екстремальних умовах.
- Здатний працювати при температурі від - 35 до 45 °C (холодостійка батарея рекомендується при низькотемпературній середі).
- Компактна конструкція кишенькового розміру.
- Двостороння кліпса на ліхтарі дозволяє кріпити ліхтар до кишені або рюкзака під час транспортування.
- У комплекті темляк та чохол для зручного повсякденного носіння та зберігання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fenix |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 82 г |
| Час роботи | 82 годин |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Дальність світлового променя | 395 м |
| Довжина | 129.4 мм |
| Кріплення | Кліпса |
| Матеріал корпусу | Анодований алюміній, Метал, Алюмінієвий сплав |
| Особливості ліхтаря | Індикатор заряду, Протиударний, Водонепроникний, Змінний акумулятор, Вологостійкий |
| Режими роботи ліхтаря | Мінімальний, Середній, Миготливий, Максимальний |
| Світловий потік | 1220 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту, IP | IP68 |
| Тип діода | OSRAM |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип живлення | Батарейки, Акумулятор |
| Тип ліхтаря | Ручний |
| Колір | Чорний |
| Елемент живлення | Працює від акумулятора типу 18650 або двох CR123A (в комплект не входять) |
| Кольорова температура | 5500-6600K |
| Світлодіод | KW CSLPM1.TG німецького виробництва - компанії OSRAM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Ліхтар, ремінець на руку, кліпса, чохол, змінне кільце |
- Ціна: 2 920 ₴






