




Grand Canyon Bass Mosquito Hammock | Гамак з москітною сіткою на блискавці для відпочинку на природі, надійний захист від комах
Гамак Grand Canyon Bass Mosquito Hammock Storm - це ідеальний вибір для тих, хто любить проводити час на природі, але хоче захистити себе від комарів і інших комах. Він оснащений москітною сіткою на блискавці, що забезпечує захист від небажаних комах і дозволяє вам насолоджуватися відпочинком на природі, а компактні розміри дозволяють легко взяти його з собою куди завгодно.
Завдяки використанню легкого та міцного парашутного нейлону, гамак Grand Canyon Bass Mosquito Hammock Storm має високу міцність і може витримати вагу до 150 кг, повітропроникний і не вбирає вологу. Щільне плетіння з тонкої нейлонової нитки дозволяє гамаку анатомічно підлаштовується під контури тіла, роблячи відпочинок максимально комфортним і глибоким. Великі розміри забезпечують достатньо простору для комфортного розташування і відпочинку. У складеному стані гамак займає мінімальний об'єм і легко поміщається в компактну сумку і важить лише 650 г, що робить його ідеальним для подорожей, походів, велосипедних прогулянок та кемпінгу.
Чохол для зберігання прикріплений до самого гамака. Завдяки цьому він ніколи не загубиться, і в розкладеному стані виконує функцію кишені для речей. Комплектація гамаку Grand Canyon Bass Mosquito Hammock Storm включає 2 ремені довжиною 2.5 м з широкими накладками, для захисту кори дерева від пошкоджень, і 2 карабіна. Це забезпечує легку і безпечну установку гамаку між деревами або іншими підходящими опорами.
Особливості:
- Обладнаний москітною сіткою на блискавці
- Компактний у складеному стані
- Витримує навантаження до 150 кг
- Повітропроникний і не вбирає вологу
- Дуже легко та компактно складається
- Чохол прикріплений до гамака і служить карманом для речей
- Продуманий ергономічний дизайн гамака і чохла
Комплектація:
- Гамак – 1 шт;
- Ремінь з широкими накладками для підвішування (2.5 м) - 2 шт;
- Карабін - 2 шт;
- Сумка для зберігання (прикріплена до гамака) - 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Canyon |
| Країна виробник | Китай |
| Тип гамака | Одномісний |
| Вікова група | Для дорослих |
| Тип ложа | Цілісне полотно |
| Матеріал ложа | нейлон |
| Довжина ложа | 2700 мм |
| Ширина ложа | 1500 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Навіс | Не передбачений |
| Каркас (стійка) | Не передбачений |
| Захисна антимоскітна сітка | Є |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри гамака | |
| Довжина | 2700 мм |
| Ширина | 1500 мм |
| Вага | 0.65 кг |
| Комплектація гамака | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Матрац | Ні |
| Декоративна подушка | 0 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Чохол для зберігання і транспортування | Так |
- Ціна: 2 514 ₴



