



Трекінгові палиці Black Diamond Trail Sport 2, 100-140 см (Kingfisher)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двосекційні трекінгові палиці Black Diamond Trail Sport 2 розроблені для тривалого трекінгу та походів з важким рюкзаком. У них продумані ручки з вентиляційними каналами, щоб палиці не ковзали в руках, а також досить зручний фіксатор FlickLocks, за допомогою якого легко фіксувати висоту.
Особливості:
- Розмір палиць регулюється, що робить їх універсальними для різних маршрутів та користувачів.
- Складна телескопічна конструкція (2 секції) - проста, зрозуміла та надійна.
- Секції з полегшеного алюмінію з покращеними з'єднаннями - міцні та витривалі.
- Зовнішній механізм регулювання довжини FlickLock® - надійний та простий у користуванні.
- Ергономічне гумове руків'я з гумовим подовженням для швидкої зміни хвату під час руху.
- Темляк - нейлоновий ремінець, що регулюється по довжині .
- Кінцевики Flex з наконечниками з карбіду вольфраму та гумовими насадками для руху по будь-яким поверхням.
- Знімні літні кільця в комплекті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Black Diamond |
| Вага | 578 г |
| Довжина палиці | Регульована |
| Вікова група | Доросла |
| Кількість | 2 |
| Кількість секцій палиці | 2 |
| Максимальна довжина | 140 см |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал накінечника | Карбід Вольфрама |
| Матеріал ручки | ЕВА |
| Механізм фіксації | Зовнішній |
| Мінімальна довжина | 199 см |
| Особливості палиці | Складна конструкція, Знімні снігові пластини |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина в складеному стані | 82 см мм |
- Ціна: 2 337 ₴

