



Гаманець Sea To Summit Ultra-Sil Travel Wallet RFID L (Blue/Grey)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Sea to Summit Travel Wallet RFID - легкий, міцний і водостійкий гаманець. Він обшиті RFID-захищеною тканиною для захисту від цифрових крадіжок і зчитування карток. Крім грошей і карток, у гаманець розміром Medium і Large поміщаються паспорти-книжечки.
Особливості:
- Створений із водостійкої ультралегкої Ultra-Sil® тканини;
- Технологія RFID захищає від зчитування карток;
- Повністю закривається на змійці;
- У гаманці Small - чотири слоти для карток і два відділення для грошей.
- У гаманці Medium і Large - сім слотів для карток, дві великі кишені, відділення для дрібниць і тримач ручки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sea To Summit |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 112 г |
| Довжина | 230 мм |
| Застібка | Блискавка |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 1 487 ₴

