


Трекінгові палиці Black Diamond Women’s Trail Cork, 100-125 см (Alpine Lake)
Black Diamond W Trail Cork - це універсальна 4-сезонна телескопічна палиця для жінок, що пропонує чудовий баланс комфорту, технологій і надійності.
Міцний завдяки алюмінієвій конструкції, цей регульований жердиною обладнаний високоякісною ручкою зі 100% натурального снігу й ергономічним ремінцем для комфорту, а подвійні регулятори FlickLocks забезпечують максимальне регулювання довжини відповідно до з рельєфом місцевості. Забезпечуючи максимальну універсальність у будь-яку пору року, ця палиця обладнана змінними насадками Carbide Tech Tips, які можна замінити гумовими насадками Tech Tips (продаються окремо) для адаптації до різних трас і поверхонь.
Нарешті, до комплекту цієї палиці входять дві пари шайб для трекінгу та снігу, що забезпечує універсальність на 4 сезони.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Black Diamond |
| Вага | 486 г |
| Довжина палиці | Регульована |
| Вікова група | Доросла |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Довжина палиці (см) | 100, 125 |
| Кількість | 2 |
| Максимальна довжина | 120 см |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал накінечника | Карбід Вольфрама |
| Матеріал ручки | Пробка |
| Мінімальна довжина | 100 см |
| Особливості палиці | Змінна насадка |
| Стан | Новий |
| Темляк | Незнімний |
| Колір | Блакитний |
| Довжина в складеному стані | 64 см |
- Ціна: 5 270 ₴

