




Телескопічні трекінгові палиці Black Diamond Pursuit, 125-140 см (Charcoal/Octane)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Швидко переходьте гірською місцевістю з комфортом за допомогою Pursuit. Ергономічна геометрія та форма ручки, з двома розмірами, оптимізованими для більшої та меншої руки, забезпечують зручніше положення та зменшують втому. Крім геометрії ручки, ці палиці обладнані іншими функціями, орієнтованими на комфорт, від ручки до подовжувачів Bloom, що робить їх преміальним варіантом для будь-якого мандрівника. Натуральні коркові ручки відводять воду, а подовжувачі, зроблені з піни Bloom, забезпечують додаткові позиції для рук на крутих підйомах. Зап'ясті ремені Solution 2.0 виготовлені з переробленої деревини. Інші продумані функції містять м'який на дотик замок FlickLock+ для швидкого та легкого регулювання.
Особливості:
- Ергономічна ручка та накладка розроблені для підвищення комфорту та зменшення втоми рук
- Подовжувачі ручки, виготовлені з піни Bloom, для додаткових положень руки
- Накладки з натурального корка забезпечують комфорт і відводять вологу
- Ремінці для зап'ястя Solution 2.0 виготовлені з волокон, перероблених після використання
- М'яка на дотик застібка FlickLock+ забезпечує швидке та легке регулювання
- 4-сезонні гнучкі наконечники для трекінгу (для снігу в комплекті)
- Змінні твердосплавні технічні наконечники
- Вбудована в держак шестигранна насадка 1,5 мм для обслуговування в польових умовах
- Універсальна довжина 125-140 см із розміром ручки M/L
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Black Diamond |
| Вага | 500 г |
| Довжина палиці | Регульована |
| Вікова група | Доросла |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина палиці (см) | 140, 125 |
| Кількість | 2 |
| Кількість секцій палиці | 3 |
| Максимальна довжина | 140 см |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал накінечника | Карбід Вольфрама |
| Матеріал ручки | Пена EVA |
| Мінімальна довжина | 125 см |
| Особливості палиці | Змінна насадка |
| Стан | Новий |
| Темляк | Незнімний |
| Колір | Червоний |
| Довжина в складеному стані | 63 см |
- Ціна: 6 587 ₴




