




Харчовий термос Laken Thermo Food Container, 500 мл + NP Cover Pichichi
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Харчовий термоконтейнер Laken Thermo Food Container у яскравому неопреновому чохлі з мультяшним малюнком. Термос призначений для харчових продуктів, виконаний із якісної нержавіючої сталі з вакуумною ізоляцією. Завдяки подвійним стінкам зберігає їжу теплою до 10 годин, а холодною до 24 годин, залежно від температури навколишнього середовища та щільно закритої кришки. Неопреновий чохол має ручку на липучці, що зручно під час транспортування.
Цілком безпечний для здоров'я, не містить BPA. Чудово підійде для щоденного використання.
Особливості:
- Виготовлений з нержавіючої сталі 18/8.
- Подвійні стінки.
- Збереже температуру їжі в холодну та спекотну погоду протягом 24 годин.
- Не поглинає запахи та не змінює смакові якості продуктів.
- Кольоровий неопреновий чохол.
- Чохол зі зручною ручкою на липучці Velcro.
- Закривається герметично.
- Безпечний для здоров'я, не містить BPA.
- Легкий у використанні.
- Час збереження теплої їжі: до 10 годин.
- Час збереження холодної їжі: до 24 годин.
Обслуговування:
- Рекомендується мити вручну з м'яким мийним засобом у теплій воді.
- Можна мити в посудомийній машині на верхній полиці.
- Неопреновий чохол прати вручну холодною водою з нейтральним милом.
- Після миття ретельно висушіть і зберігайте відкритим.
- Не можна використовувати в мікрохвильовій печі або заморожувати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Laken |
| Час збереження тепла | 10 годин |
| Час збереження холоду | 24 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Кількість відділень для їжі | 1 |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 0.5 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Стан | Новий |
| Тип термоса | Харчовий |
| Колір | Сірий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 377 г |
| Висота | 165 мм |
| Глибина | 130 мм |
| Ширина | 130 мм |
- Ціна: 1 976 ₴

