




Термобокс Outwell Coolbox Fulmar, 30 л | Ізотермічний контейнер для транспортування охолоджених або заморожених продуктів і напоїв
Термобокс Outwell Coolbox Fulmar 30L - універсальний ізотермічний контейнер для транспортування охолоджених або заморожених продуктів і напоїв. Міцний корпус виготовлений із пластику стійкого до пошкоджень і підвищених навантажень. Подвійна ізоляція корпусу та кришки забезпечує тривале збереження температури всередині. Зливний гвинтовий клапан призначений для видалення рідини або конденсату з камери, а також корисний під час миття термобокса. Обмежувач відкритого положення запобігає перекиданню кришки та скорочує час до повного закриття, що дає змогу зменшити втрату температури всередині під час виймання вмісту. Бічні складані ручки з гвинтовим кріпленням до корпусу забезпечують зручне перенесення. Защіпні петлі запобігають мимовільному відкриттю термобокса під час транспортування.
Увага! Всі харчі для приміщення в термобокс мають бути в пакованні.
Особливості:
- Не потрібне живлення
- Зберігає продукти і напої в холоді до 4 днів.
- Вміщує пляшки об'ємом 1,75 л
- Пінополіуретан високої щільності для поліпшеної термоізоляції.
- Може заповнюватися льодом або охолоджувальними блоками.
- Міцна ручка для перенесення.
- Подвійні петлі з гвинтами з нержавіючої сталі для щільної фіксації кришки.
- Інтегрований зливний клапан
- Гвинти з нержавіючої сталі
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Outwell |
| Тип | Термобокси |
| Об`єм | 30 л |
| Вага | 2800 г |
| Колір | Синій |
| Матеріал | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 51.5 см |
| Висота | 33 см |
| Глибина | 36.5 см |
- Ціна: 4 649 ₴




