


Термобокс BaseCamp Ice Master 16 л | Ізотермічний контейнер для зберігання та транспортування їжі і напоїв
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термобокс - це ідеальне рішення для зберігання і транспортування їжі та напоїв за потрібної температури. Завдяки ізотермічним стінкам він довго зберігає тепло або холод - ідеально підходить для пікніків, доставки продуктів, риболовлі, подорожей і кемпінгу. Виготовлений із міцних матеріалів, зручний у використанні, герметичний і практичний у щоденному використанні. Багато моделей мають ручки, кришки на клямках або коліщатках для зручного транспортування.
- Міцний корпус із пластику.
- Ізоляція зі спіненого поліуретану товщиною 50 мм забезбечує ефективне збереження холоду.
- Внутрішня поверхня з харчового поліпропілену (сертифікований за стандартом FDA).
- Безпечний для здоров’я: не містить шкідливих домішок та бісфенолу-А (BPA-free).
- Ергономічна ручка - легке та безпечне перенесення навіть при повному завантаженні.
- Вбудована мірна стрічка на кришці для контролю вмісту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BaseCamp |
| Тип | Термобокси |
| Об`єм | 16 л |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Додатково | Продукт не містить шкідливих речовин |
| Габаритні розміри | |
| Розміри зовнішні (ДхШхВ) | 41 х 34 х 30 см |
| Розміри внутрішні (ДхШхВ) | 33 х 26 х 26 см |
| Вага | 3 кг |
- Ціна: 2 170 ₴

