




Бінокль Bresser Hunter 7x50 | Яркое изображение, широкий угол обзора | Идеален для охоты и наблюдений
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Біноклі цієї серії, за високих оптико-технічних характеристик та помірної ціни, є найбільш універсальними у застосуванні. Мультипросвітлена оптика у поєднанні з достатнім діаметром лінз передає чітке та світле зображення по всьому полю зору, яке в даній моделі становить 143 м.
Німецькі біноклі Bresser надають найвищу якість оптики у поєднанні з ергономічним сучасним дизайном. Багато розробок, які застосовуються при виготовленні цих приладів, є унікальними та захищені патентами.
Біноклі серії Hunter - це прилади широкого цільового призначення. Маючи гідні оптичні якості, вони також доступні за ціною. Дана серія біноклів зручна як для прогулянкових спостережень, турпоходів, виїздів на полювання, так і для спостережень за живою природою та спортивними змаганнями.
Бінокль Bresser Hunter 7x50 має прогумований, ударостійкий корпус. Спеціальне стійке до стирання, антивідблискове, багатошарове просвітлене блакитне покриття лінз захищає від подряпин і сприяє максимальному проникненню світла (не менше 75%), а призми, зроблені зі скла BK7, дозволять отримати більш якісну та контрастну картинку на окулярі. Різкість зображення регулюється центральним колесом, також передбачена можливість корекції діоптрію за допомогою кільця на правому окулярі, щоб підлаштувати пристрій під особисті особливості зору. Також можна відрегулювати міжосьову відстань для максимально комфортного спостереження. При подібних оптичних характеристиках поле цього бінокля перевершує аналогічні моделі інших виробників і при цьому збережені компактні розміри і невелика вага.
Є гніздо для кріплення штатива, хоча при цьому збільшенні можливе комфортне використання бінокля і без нього. Кришки для окулярів та об'єктива, м'який кейс та ремінь дозволять захистити бінокль від зовнішніх пошкоджень під час транспортування.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bresser |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 0.786 кг |
| Водостойкость | Нет |
| Высота | 63 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диаметр объектива | 50 мм |
| Длина | 200 мм |
| Максимальная кратность | 7 х |
| Материал корпуса | Поликарбонат, Прорезиненный пластик, Резина |
| Минимальная кратность | 7 х |
| Назначение | Общего назначения |
| Состояние | Новое |
| Тип | Бинокль |
| Тип кратности | Фиксированная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 170 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Винесена окулярна точка | 12 мм |
| Дополнительные крепления | Крепление штатива |
| Захист корпусу | Вологозахист, ударостійкість |
| Интервал диоптрийной наводки | +5/-5 |
| Корпус | Поликарбонат c противоскользящим резиновым покрытием |
| Линзы | З повним покриттям (Fully Coated) |
| Минимальное расстояние фокусировки, м | 5 |
| Наглазники | Поворотно-выдвижные с несколькими фиксированными положениями |
| Оправи окулярів | Складані типу Fold Down |
| Оптическая конструкция | Porro |
| Поле зрения (на 1000 м), м | 122 |
| Призмы | ВК7 |
| Размер выходного зрачка, мм | 7.14 |
| Реальний кут зору | 7° |
| Регулировка межзрачкового расстояния, мм | 57 - 72 |
| Светосила | 51 |
| Фактор сумерек | 18.7 |
| Фокусировка | Центральным колесом и диоптрийной подстройкой на окуляре |
- Цена: 3 349 ₴

