




Радиоуправляемая модель Багги 1:18 Himoto Barren E18DBL Brushless
Встановлена безколекторна система збільшує максимальну швидкість до 50-60 км/год та забезпечує плавність ходу на низькій швидкості. Вологозахист та термін служби безколекторної електроніки значно вищий, ніж у колекторної.
Час роботи на акумуляторі тепер більше 30 хвилин завдяки акумулятору максимальної ємності в комплекті.
Швидкісна радіокерована модель піщаної баггі Himoto Barren E18DBL з повним приводом - новинка 2013 з безколекторної лінійки р/в машин Himoto E18 Brushless. Це можливість поринути у світ моделей класу Хобі без серйозних витрат! Зручний маленький розмір дозволяє брати радіокеровану модель куди завгодно, а хороша прохідність їздити по двору, паркам і будь-яким іншим пересіченим місцевостям.
Кожна модель на радіокеруванні цієї серії тривалий час ретельно розроблялася та тестувалася фахівцями компанії Himoto. З машинками серії Himoto E18 Ви отримуєте бездоганну якість у поєднанні з RTR комплектацією: повністю готові до заїздів прямо з коробки. Вони прості в обслуговуванні, а запчастини як стокові так і поліпшені завжди доступні. Усі моделі машинок із пультом комплектуються безкомпромісним радіокеруванням на частоті 2,4 ГГц. Міцне професійне шасі, маслонаповнені амортизатори, повністю незалежна підвіска додадуть вам упевненість як на трасі, так і бездоріжжям, а найпотужніший безколекторний двигун у поєднанні з Li-Pol батареєю максимальної ємності доставлять море фана і розваг!
Особливості
- Безколекторний мотор 2040 3530KV
- Регулятор ходу 25A
- Роздільний приймач Himoto MT-300RX
- Акумулятор Li-Pol 1500 маг 7,4 В
- Зарядний пристрій Li-Pol 800 мА
Характеристики
- Тип: Автомодель на радіоуправлінні
- Масштаб: 1/18
- Клас: Баггі
- Комплектація: RTR
- Привід: Повний
- Швидкість: 40 км/год
- Двигун: Електро, безколекторний
- Живлення: Акумулятор LiPol 7,4 В, 1500 мАч
- Живлення пульта: Батарейки AA - 4 шт
- Радіус дії: 150 м
- Управління швидкістю: Пропорційне
- Управління: Радіоуправління 2,4 ГГц
- Потужність передавача: 1,6 мВт
- Вологозахист: Повна
- Час роботи: 20-30 хв
- Час зарядки: 120 хв
- Розміри моделі: 255x185x90 мм
- Вага моделі: 540-600 р
Комплектація
- Модель E18DBL - 1 шт
- Пульт управління 2,4 ГГц - 1 шт
- Зарядний пристрій 220В - 1 шт
- Акумулятор Li-Pol - 1 шт
- Інструкція - 1 шт
Додатково необхідно
- Батарейки AA - 4 шт
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HIMOTO |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 15 лет и старше |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Двигатель | Электрический |
| Комплектация | RTR / RTF |
| Максимальная скорость | 40 км/ч |
| Масштаб модели | 1:18 |
| Наличие видеокамеры | Без видеокамеры |
| Состояние | Новое |
| Тип беспроводной связи | Радиоканал связи |
| Тип модели | Багги |
| Тип электродвигателя | Бесколлекторный |
| Цвет корпуса | Черный |
| Частота управления игрушки | 2.4GHz |
| Размеры | |
| Вес | 600 г |
| Высота | 90 мм |
| Длина | 255 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Характеристики аккумулятора | |
| Время зарядки аккумулятора | 1.2 час |
| Время работы от аккумулятора | 20 мин |
| Емкость аккумулятора | 1500 мА/ч |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Напряжение аккумулятора | 7.4 В |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Дополнительные характеристики | |
| Привод | 4WD |
| Пользовательские характеристики | |
| Класс | inrunner |
| Назначение | Авто |
| Питание | 7.4 — 8.4 В |
| Тип | Li-Pol |
- Цена: 6 350 ₴




