




Палатка Outwell Lindale 3PA Green (111176)
Outwell Lindale 3PA Green (111176) - тримісний тунельний намет з інноваційним надувним каркасом, просторим тамбуром, преміальною затемненою спальнею і довжиною спального місця 220 см. Передній навіс захищає від дощу, а разом з великими тонованими вікнами створює відкритий простір. їжі або зберігання речей.
Кругова вентиляція Outwell Rear Ventilation System забезпечує постійний приплив свіжого повітря і позбавляє утворення конденсату, завдяки сітчастим вхідним дверям і широкій задній вентиляційній панелі. Москітні сітки на головних дверях і верхній частині дверей внутрішнього намету надійно захищають від комах. Круті стіни та великі панорамні вікна оптимізують внутрішній простір намету. Намет Outwell Lindale 3PA Green (111176) ідеально підходить для відпочинку сімейної пари з дитиною.
Особливості:
- Outtex® 4000 Select - зносостійкий, якісний, 100% поліестер, що відповідає основним вимогам до тканин, ідеальним для звичайного кемпінгу. Він є вогнестійким, має поліуретанове покриття, яке забезпечує водонепроникність 4000 мм вод. ст.
- Fire Retardant - тканина намету має обробку протипожежною сумішшю, яка уповільнює та обмежує поширення вогню, а також значно знижує токсичні випари та виділення диму в процесі горіння. Протипожежні суміші нешкідливі для здоров'я людини, екологічно чисті та нетоксичні.
- Taped Seams - усі шви дна та тенту намету проклеєні спеціальною стрічкою, що забезпечує захист від проникнення вологи у дощову погоду.
- Aerodynamic Storm Protection 9 - аеродинамічна конструкція із прихованими дугами гарантує стійкість намету за будь-якої погоди.
- Outwell Rigid Air System - опорні балки каркасу намету надуваються та здуваються незалежно один від одного завдяки зручному доступу до спускових клапанів.
- Outwell Wind Brace System - використання фіксуючих лямок у ключових точках уздовж надувних балок, щоб забезпечити підвищену стійкість намету за сильного вітру.
- Outwell Sewn-in Ground System - вшита підлога захищає від протягів, комах, бруду та води. Коли підлога є невід'ємною частиною намету, вона забезпечує захист від зовнішніх факторів за будь-якої погоди.
- Outwell Easy Access System with mesh - головні двері з москітною сіткою скручуються в один бік, а підлога намету знаходиться врівень із землею для безпечного та легкого доступу.
- Outwell Rear Ventilation System – спеціальна конструкція заднього вентиляційного вікна з можливістю індивідуального регулювання для покращеного притоку свіжого повітря.
- Premier Bedroom – комфортабельна спальня з оптимальною площею підлоги та високою стелею, а також кишенями для зберігання речей та точкою введення мережного кабелю для подачі живлення, наприклад, для освітлення.
- Dark Inner - темна тканина внутрішнього намету зменшує проникнення світла для покращення якості сну.
- Outwell HookTrack System – можливість встановлювати спеціальні фіксатори для прокладання електрокабелю та кріплення легких аксесуарів, наприклад лампи вагою до 1,5 кг.
- Cable Entry Point - відсік на блискавці для безпечного прокладання електрокабелю в намет.
- Dry Zip – проклеєні шви блискавки забезпечують водонепроникність.
- Air pump included - високоефективний ручний насос, що поставляється з усіма наметами з надувним каркасом, дозволяє швидко надути і здути опорні балки.
- Sleep Comfort 2 People – стандартний розмір спального місця становить 60 см на особу. При використанні надувних матраців для комфортного сну в наметі можуть розміститися 2 особи.
- Outwell Guyline Retainer System - проста та ефективна система відтяжок дозволяє уникнути плутанини при упаковці.
- Toggle-up Curtain - штори на вікнах із зручно розташованими кріпленнями пропускають стільки денного світла, скільки потрібно.
- Tinted Windows - вікна з тонованим покриттям, що виконують дві ключові функції: захист від сонячних відблисків та усамітнення в наметі.
- Hanging Point System – система кріплення внутрішнього намету до зовнішнього тенту за допомогою підвісних фіксаторів, приклеєних до нього для міцності та безпеки.
Характеристики
- Каркас: надувні опорні балки 9 psi / 0,6 bar + дуга зі скловолокна Ø8,5 мм
- Зовнішній тент: Outtex® 4000 Select, 100% поліестер, 4000 мм вод. ст.
- Внутрішній намет: дихаючий 100% поліестер
- Покриття підлоги: водонепроникний двошаровий 100% поліетилен
Комплектація
- Внутрішній намет
- Зовнішній тент
- Сумка-чохол для транспортування
- Дуга
- Кілочки
- Відтяжки
- Насос
- Інструкція
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Outwell |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество входов | 1 |
| Количество комнат | 1 |
| Количество слоев | Двухслойная |
| Количество спальных мест | 3 |
| Количество тамбуров | 1 |
| Назначение | Кемпинговые |
| Сезон | Демисезон |
| Состояние | Новое |
| Тип изделия | Палатка |
| Форма | Тунель |
| Цвет | Зелёный |
| Вес | |
| Вес | 16.4 кг |
| Водостойкость | |
| Водостойкость тента | 4000 мм вод. ст. |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Высота | 210 см |
| Длина | 440 см |
| Ширина | 250 см |
| Размер в упаковке | |
| Высота в упаковке | 36 см |
| Длина в упаковке | 80 см |
| Ширина в упаковке | 36 см |
| Материал изготовления | |
| Материал дна | Полиэстер |
| Материал тента | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Вместимость | Трехместные |
| Внутренняя палатка | Дышащий 100% полиэстер |
| Гарантия | 24 месяца |
| Каркас | Надувные опорные балки 9 psi / 0,6 bar + дуга из стекловолокна Ø8,5 мм |
| Количество грузовых мест | 1 |
| Комплектация | Внутренняя палатка, внешний тент, сумка-чехол для транспортировки, дуга, колышки, оттяжки, насос, инструкция |
| Конструкция | Двухслойные |
| Наружный тент | Outtex® 4000 Select, 100% полиэстер, 4000 мм вод. ст. |
| Страна регистрации бренда | Дания |
| Страна-производитель товара | Вьетнам |
| Тип | Палатки |
| Упаковка | Компрессионная сумка |
- Цена: 25 200 ₴





