




Оптический прицел Konus Konuspro 1.5-5x32 (азот, "крест" 30/30, тубус 25,4 мм, до 3500 Дж)
Konus Konuspro 1.5-5x32 - це компактний і легкий оптичний приціл, який добре поєднується з гвинтівками та дробовиками. Приціл має виправлений паралакс до 68 метрів, що унеможливлює мінімальне зміщення прицільної мітки при стрільбі з різної відстані без зміни фокусування, а це важливо в польових умовах, коли скрутне регулювання паралаксу перед кожним пострілом.
Дана модель має прицільну сітку 30/30, яка вигравірувана на оптичному склі, що унеможливлює пошкодження при віддачі. Також варто відзначити досить великий винос вихідної зіниці, що забезпечує комфортну відстань між оком та окуляром під час стрілянини – приціл можна використовувати на зброї з великою віддачею.
Konus Konuspro 1.5-5x32 30/30 оснащений барабанами введення поправок, які легко регулюються пальцями. Ціна кліка складає 1/4 MOA, що дозволяє точно налаштувати приціл. Чітку та світлу картинку забезпечує якісна скляна оптика з багатошаровим покриттям, що просвітлює.
Корпус доповнений герметизуючими ущільненнями, що запобігають попаданню води. Внутрішнє місце заповнене азотом, що захищає від запотівання оптики всередині при різких перепадах температури.
Оптичні характеристики:
- Збільшення: 1.5-5x
- Діаметр об'єктива: 32 мм
- Діаметр вихідної зіниці: при 1.5x – 21.3 мм, при 5x – 6.4 мм
- Поле зору на 100 м: при 1.5x – 18.2 м, при 5x – 6 м
- Винос вихідної зіниці: 73 мм
Конструктивні особливості:
- Тип прицільної сітки: 30/30
- Розміщення сітки: у 2-й фокальній площині
- Підсвічування прицільної сітки: ні
- Ціна поділу механізму введення поправок: 1/4 MOA
- Відбудова паралаксу: заводська на 90 м
- Просвітлення лінз: багатошарове (Multi Coated)
- Газозаповнення: 100% азот
- Захист корпусу: ударостійкий, тумано- та водостійкий
- Діаметр тубусу: 25.4 мм
Сумісність зі зброєю:
- Максимальна енергія вильоту кулі: 3500 Дж
- Характеристики патрона: 7.62 х 54 (.308)
Комплектація:
- Приціл
- Захисні кришки
- Серветка для протирання оптики
- Інструкція
Габарити:
- Довжина прицілу: 28.8 см
- Вага прицілу: 382 г
- Розмір упаковки: 365 x 93 x 75 мм
- Вага в упаковці: 645 г
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KONUS |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 419 г |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Диаметр объектива | 32 мм |
| Диаметр трубы | 25.4 мм |
| Максимальная кратность | 5 х |
| Минимальная кратность | 1.5 |
| Назначение | Огнестрельное оружие |
| Особенности | Противоударный корпус, Водонепроницаемый |
| Отстройка от параллакса | Фиксированный параллакс |
| Подсветка прицельной марки | Отсутствует |
| Состояние | Новое |
| Тип | Оптический |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 299 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Приціл |
- Цена: 3 165 ₴

