




Оптический прицел Konus KonusPro LZ-30 2.5-10x50 EWF 30/30 IR
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.KonusPro LZ-30 2.5-10x50 EWF 30/30 IR - екстра-широкопольний оптичний приціл у монолітному корпусі Ø 30 мм, представник відомої лінійки тактичних прицілів Конус. Дозволяє вдосконалити точність стрілянини на коротких та середньо-дальних дистанціях.
Барабанчики виправлень оснащені надійною системою фіксації DUAL Lock з можливістю моментального скидання налаштувань. Крок введення поправок по вертикалі та горизонталі – чверть кут. хв; діапазон корекції – понад 1.5 м на 100 м. Для скорочення часу, необхідного для підготовки до пострілу, на оправі окуляра встановлено кільце FastFocus.
На нерухомо зафіксованій у фокальній площині окуляра лінзі вигравірувана прицільна сітка 30/30 з «плаваючим» центральним перехрестям. Гравірування гарантує, що візир залишиться на своєму місці за будь-яких потрясінь. Мітка підсвічується у двох режимах - Red (червоний) та Blue (синій); інтенсивність регулюється ступінчасто, обертанням позиційного барабана з лівого боку корпусу. Живиться підсвічування від стандартної батарейки-пігулки, яку можна придбати в будь-якому супермаркеті.
Завдяки 50-мм діаметру об'єктива приціл KONUSPRO LZ-30 2.5-10x50 формує комфортну вихідну зіницю на будь-якій кратності, а повне просвітлення оптики дозволяє мінімізувати втрати на відображення світла. Важливий нюанс: через велику апертуру об'єктива встановлювати модель необхідно тільки на високі кільця.
Оптичні характеристики:
- Збільшення: 2.5-10x
- Діаметр об'єктива: 50 мм
- Діаметр вихідної зіниці: при 2.5x - 20 мм, при 10х - 5 мм
- Світлосила: при 2.5x - 400, при 10х - 25
- Поле зору на 100м: при 2.5х – 15.8м, при 10х – 3.8м
- Винос вихідної зіниці: 83.8 мм
Конструктивні особливості:
- Тип прицільної сітки: 30/30
- Розміщення сітки: у 2-й фокальній площині
- Підсвічування: двокольорове (Red/Blue), тільки перехрестя
- Ціна поділу механізму введення поправок: 1/4 MOA (7.25 мм)
- Діапазон виправлень на 100 м: 1.52 м
- Відбудова паралаксу: заводська на 100 ярдів
- Фокусування: Fast Focus на окулярі
- Просвітлення лінз: повне багатошарове покриття (FMC)
- Газозаповнення: 100% азот
- Захист корпусу: ударостійкий, тумано- та водостійкий
- Монтажна довжина: 141 мм
- Діаметр тубусу: 30 мм
Сумісність зі зброєю:
- Максимальна енергія вильоту кулі: 6000 Дж
- Характеристики патрона: .375 H&H
Комплектація:
- Приціл
- Знімні кришки на резинці
- Батарейка СR2032
- Інформаційний вкладиш
- Серветка для оптики
Габарити:
- Довжина прицілу: 33.3 см (з кришками)
- Розміри упаковки: 40.6 х 9.5 х 9.2 см
- Вага прицілу: 640 г
- Вага упаковки: 1.05 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KONUS |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 640 г |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Диаметр объектива | 50 мм |
| Диаметр трубы | 30 мм |
| Максимальная кратность | 10 х |
| Минимальная кратность | 2.5 |
| Назначение | Огнестрельное оружие |
| Особенности | Корпус заполнен азотом, Противоударный корпус, Водонепроницаемый |
| Отстройка от параллакса | Фиксированный параллакс |
| Подсветка прицельной марки | Регулируемая |
| Состояние | Новое |
| Тип | Оптический |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 328 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Подсветка | двухцветная (Red/Blue), только перекрестье |
| Светосила | при 2.5x - 400, при 10х - 25 |
| Тип прицельной сетки | 30/30 |
| Увеличение | 2.5-10x |
| Фокусировка | Fast Focus на окуляре |
- Цена: 9 300 ₴


