




Оптический прицел Konus KonusPro LZ-30 3-12x56 EWF 30/30 IR
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.KONUSPRO LZ-30 3-12x56 – представник топової серії прицілів Конус. Моделі LZ-30 характеризуються посиленим 30-мм тубусом та тактичними барабанчиками типу Dual-Lock. Подвійна система блокування дозволяє надійно зафіксувати фінальні налаштування, а при необхідності максимально швидко скинути поправки до 0. Зручні турелі можна обертати наосліп навіть у рукавичках; кліки відчутно чутні.
І це далеко не весь список переваг прицілів LZ-30: одна з найважливіших - спеціальна конструкція оптичної системи, що дозволила збільшити поле зору на 20% (порівняно з моделями тієї ж апертури та кратності). У тандемі з повним просвітленням FMC це гарантує практично безпорадну передачу світла.
Приціл Konus KONUSPRO LZ-30 3-12x56 оснащений універсальною візирною сіткою 30/30 з "плаваючим" перехрестям, яке підсвічується червоним або синім на вибір. Сітка вигравірована на поверхні лінзи у 2-й фокальній площині та екстремально стійка до віддачі від стрілянини. Для швидкого наведення різкості на цілі окуляр прицілу має систему швидкого фокусування FastFocus.
За рахунок того, що корпус виготовлений із цільної труби, важить прилад не так вже й мало - 720 г; Проте необхідність пристосовуватися до нового розподілу мас з лишком окупається точністю і надійністю оптики.
Важливий нюанс: через велику апертуру об'єктива встановлювати модель необхідно тільки на високі кільця.
Оптичні характеристики:
- Збільшення: 3-12x
- Діаметр об'єктива: 56 мм
- Діаметр вихідної зіниці: при 3x – 18.6 мм, при 12х – 4.6 мм
- Світлосила: при 3x - 384, при 12х - 21.8
- Поле зору на 100м: при 3х – 13 м, при 12х – 3.2 м
- Винос вихідної зіниці: 83.8 мм
Конструктивні особливості:
- Тип прицільної сітки: 30/30
- Розміщення сітки: у 2-й фокальній площині
- Підсвічування: двокольорове (Red/Blue), тільки перехрестя
- Ціна поділу механізму введення поправок: 1/4 MOA (7.25 мм)
- Діапазон виправлень на 100 м: 1.52 м
- Відбудова паралаксу: заводська на 100 ярдів
- Фокусування: Fast Focus на окулярі
- Просвітлення лінз: повне багатошарове покриття (FMC)
- Газозаповнення: 100% азот
- Захист корпусу: ударостійкий, тумано- та водостійкий
- Монтажна довжина: 144 мм
- Діаметр тубусу: 30 мм
Сумісність зі зброєю:
- Максимальна енергія вильоту кулі: 6000 Дж
- Характеристики патрона: .375 H&H
Комплектація:
- Приціл
- Знімні кришки на резинці
- Батарейка СR2032
- Інформаційний вкладиш
- Серветка для оптики
Габарити:
- Довжина прицілу: 34.5 см (з кришками)
- Розміри упаковки: 40.6 х 9.5 х 9.2 см
- Вага прицілу: 720 г
- Вага упаковки: 1.13 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KONUS |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 720 г |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Диаметр объектива | 56 мм |
| Диаметр трубы | 30 мм |
| Максимальная кратность | 12 х |
| Минимальная кратность | 3 |
| Назначение | Огнестрельное оружие |
| Особенности | Корпус заполнен азотом, Противоударный корпус, Водонепроницаемый |
| Отстройка от параллакса | Фиксированный параллакс |
| Подсветка прицельной марки | Регулируемая |
| Состояние | Новое |
| Тип | Оптический |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 340 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Подсветка | двухцветная (Red/Blue), только перекрестье |
| Светосила | при 3x - 384, при 12х - 21.8 |
| Тип прицельной сетки | 30/30 |
| Увеличение | 3-12x |
| Фокусировка | Fast Focus на окуляре |
- Цена: 10 086 ₴


