




Оптический прицел Konus Konuspro M-30 1-6x24 Circle Dot IR
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Для досвідченого стрілка Konus Konuspro M-30 1-6x24 Circle Dot (80009) - це просто втілення мрії наяву, причому за розумні гроші. Завдяки універсальній 1x-6x zoom-оптиці приціл можна використовувати і як коліматор з червоною точкою, і як оптичний приціл, що збільшує, для стрільби на коротких і середніх дистанціях.
Для зручності прицілювання окуляр моделі #7182 має FastFocus систему швидкого фокусування. Ще одна перевага прицілу - солідний винос вихідної зіниці (93 мм), що дозволяє вести стрілянину навіть навскідку. Низькопрофільні барабанчики забезпечують прецизійну точність введення поправок, діапазон корекції - 2.9м на 100м при ціні кліка MOA.
Усі робочі поверхні оптики багатошарово просвітлені спеціально підібраними діелектричними покриттями. Абсолютно непроникний і «стресостійкий» корпус виробу задуть сухим інертним газом - азотом, що запобігає запотіванню скла.
Прицільна марка Circle Dot (точка в колі) нанесена на одну з лінз методом гравіювання, що унеможливлює її зміщення в результаті віддачі від стрільби.
Оптичні характеристики:
- Збільшення: 1-6x
- Діаметр об'єктива: 24 мм
- Діаметр вихідної зіниці: при 1x – 18 мм, при 6х – 4 мм
- Світлосила: при 1x - 324, при 6х - 16
- Поле зору на 100м: при 1х – 36 м, при 6х – 5.5 м
- Винос вихідної зіниці: 93 мм
Конструктивні особливості:
- Тип прицільної сітки: Circle Dot (крапка у колі)
- Розміщення сітки: у другій фокальній площині
- Підсвічування прицільної сітки: двоколірне (Red/Blue), 5 рівнів яскравості
- Ціна поділу механізму введення поправок: 1/2 MOA (14 мм)
- Діапазон виправлень на 100 м: 2.9 м
- Відбудова паралаксу: заводська, на 70 м
- Фокусування: Fast Focus на окулярі
- Просвітлення лінз: повне багатошарове покриття (FMC)
- Газозаповнення: 100% азот
- Захист корпусу: ударостійкий, тумано- та водостійкий
- Монтажна довжина: 150 мм
- Діаметр тубусу: 30 мм
Сумісність зі зброєю:
- Максимальна енергія вильоту кулі: 6000 Дж
- Характеристики патрона: .375 H&H
Комплектація:
- Приціл
- Кришки flip-up
- Батарейка СR2032
- Інформаційний вкладиш
- Серветка для протирання оптики
Габарити:
- Довжина прицілу: 25 см
- Розміри упаковки: 36.5 х 9.2 х 7.6 см
- Вага прицілу: 485 г
- Вага упаковки: 732 г
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KONUS |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 485 г |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Диаметр объектива | 24 мм |
| Диаметр трубы | 30 мм |
| Максимальная кратность | 6 х |
| Минимальная кратность | 1 |
| Назначение | Огнестрельное оружие |
| Особенности | Корпус заполнен азотом, Противоударный корпус, Водонепроницаемый |
| Отстройка от параллакса | Фиксированный параллакс |
| Подсветка прицельной марки | Регулируемая |
| Состояние | Новое |
| Тип | Оптический |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 250 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Приціл |
- Цена: 9 000 ₴




