
Бинокль Celestron UpClose 7x35 Auto Focus
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бінокль Celestron UpClose 7x35 Auto Focus - це поєднання прийнятної ціни та відмінних технічних параметрів. У цій моделі встановлений об'єктив діаметром 35 мм і 7-кратний оптичний зум, тому вона підійде як новачкам, так і трохи досвідченішим туристам, рибалкам і навіть мисливцям.
Головна особливість бінокля – автоматична система фокусування, тому спостерігати за об'єктом стеження буде максимально просто та комфортно.
У біноклі встановлені оптичні елементи з високоякісного скла BK7 та призму типу Porro, що в комбінації дає чудову картинку в різних умовах.
Гумове покриття корпусу Celestron UpClose 7x35 зі спеціальними горбками для пальців підвищує комфортність і надає чіпкості. Також бінокль має захист від попадання пилу та вологи.
Технічні характеристики
- Збільшення: 7x
- Діаметр об'єктива: 35 мм
- Розмір вихідної зіниці: 5 мм
- Поле зору: 9°
- Світлосила: 25
- Сутінковий фактор: 15.6
- Винос зіниці: 20 мм
- Мінімальна відстань фокусування: 11.3 м
- Регулювання міжзоряної відстані: 55-75 мм
- Поле зору: 157 м/1000 м
Конструктивні особливості
- Оптична конструкція: призма Porro
- Тип просвітлення: Multi Coated (багатошарове)
- Призми: BK7
- Система фокусування: автоматична
- Діоптрична корекція: так
- Корпус: гумовий алюміній
- Захист: пило-, вологозахист
- Можливість встановлення на штатив
Комплектація
- Бінокль
- Захисні кришки для окулярів та об'єктивів
- М'яка сумка з ремінцем для транспортування
- Ремінець для бінокля
- Серветка для очищення оптики
Габаритні розміри
- Вага: 652 г
- Розмір: 170 x 125 x 59 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Celestron |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 0.652 кг |
| Водостойкость | Нет |
| Высота | 59 мм |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Диаметр объектива | 35 мм |
| Длина | 170 мм |
| Максимальная кратность | 7 х |
| Материал корпуса | Алюминий, Резина |
| Минимальная кратность | 7 х |
| Назначение | Общего назначения |
| Состояние | Новое |
| Тип | Бинокль |
| Тип кратности | Фиксированная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 125 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Размеры: | 170 x 59 x 125 мм |
- Цена: 2 964 ₴

