

Палатка трехместная Pinguin Excel Dural Green (PNG 146)
Pinguin Excel Dural – це універсальний полегшений 3-сезонний намет, який відмінно підійде як для поїздок на пікнік, так і для тривалого трекінгу. Стійка конструкція та додаткові відтяжки роблять намет практично невразливим і придатним для суворих погодних умов, а алюмінієві дуги роблять його міцним, але легшим.
Трьохсезонний Pinguin Excel Duralрозрахований на походи середньої складності. Беззаперечним плюсом є можливість встановлення зовнішнього тенту окремо.
Зовнішній тент двошарового намету виготовлений із міцного поліестеру з поліуретановим покриттям, яке дозволяє витримати тиск водяного стовпа 4000 мм. Дно зроблено з нейлону з поліуретановим покриттям, яке має водозахист 10 000 мм водяного стовпа. Усі шви проклеєні спеціальною стрічкою, що забезпечує повну водонепроникність. Двошарова конструкція намету добре утримує тепло.
Особливості намету Pinguin Excel 3 Dural:
- Без внутрішньої частини можна використовувати як тент
- Просторий тамбур
- Зручний козирок над входом
- Поличка для дрібних речей
- Вентиляція на тенті та внутрішньому наметі
- Проклеєні шви та дно намету
- Чохол для зберігання
- Стійка конструкція
- Дюралеві дуги
Характеристики намету Pinguin Excel 3 Dural:
- К-ть людей: 2
- К-ть входів: 1
- Висота всередині/зовні: 110/115 cm
- Розмір в упаковці: 45*17 см
- Дуги: дюралюміній 7001 T6, 3 дуги, d 8,5 mm
- Тент: PU polyester, 4000 mm h3O
- Дно: nylon PU, 10000 мм h3O
- Вага: 3.4 кг
- Вага без внутрішньої частини: 2,5 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Pinguin |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество входов | 1 |
| Количество комнат | 1 |
| Количество слоев | Двухслойная |
| Количество спальных мест | 3 |
| Количество тамбуров | 1 |
| Назначение | Трекинговые |
| Сезон | Весна/Осень |
| Состояние | Новое |
| Тип изделия | Палатка |
| Цвет | Зелёный |
| Вес | |
| Вес | 3.4 кг |
| Минимальный вес | 2.5 кг |
| Водостойкость | |
| Водостойкость дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостойкость тента | 4000 мм вод. ст. |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Высота | 115 см |
| Длина | 300 см |
| Ширина | 160 см |
| Размер в упаковке | |
| Высота в упаковке | 17 см |
| Длина в упаковке | 45 см |
| Ширина в упаковке | 17 см |
| Дуги | |
| Диаметр | 8.5 мм |
| Дуги | Дюралюминий |
| Количество дуг | 3 |
| Материал изготовления | |
| Материал дна | Нейлон |
| Материал тента | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Вместимость | Трехместные |
| Конструкция | Двухслойные |
| Материал каркаса | алюминий |
| Наличие тамбура | С тамбуром |
| Тип | Туристические палатки |
- Цена: 8 285 ₴

