




Орбітрек USA Style Randers ARG-1929HP
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Еліптичний тренажер (орбітрек) — ефективний для занять зі зміцнення здоров'я та фізичних тренувань у домашніх умовах. Призначений для тренування майже 200 м'язів і поєднує в собі функції лиж, велосипеда, степу. Дає змогу тримати в тонусі м'язи рук, спини, нижнього преса, грудей, сідниць і ніг. Дає помірне навантаження для тренування дихальної та серцево-судинної системи. Хід педалей уперед-назад, що дає змогу розподіляти навантаження рівномірно між передніми та задніми м'язами.
Магнітна система дає змогу тренажеру працювати практично без зношування. Навантаження регулюється завдяки зближенню й суперечності магнітів і завдяки тому, що немає тертя під час роботи тренажера, збільшується термін його експлуатації. Отже, Ви зможете використовувати тренажер максимально довгий час і використовувати його безпосередньо за призначенням. Магнітна система працює безшумно завдяки тому, що немає тертя.
Характеристики
- Назва товару: орбітрек
- Виробник: USA Style
- Призначення: домашній
- Тип: магнітний
- Транспортувальні ролики: є
- Рівні навантаження: 8
- Вага маховика, кг : 8
- Максимальна вага користувача, кг: 120
- Довжина кроку, см: 34
- Регулювання глибини кроку: немає
- Q-фактор, см: 22
- Дисплей: монохромний
- Показання дисплея: час, швидкість, дистанція, калорії, пульс
- Програми: немає
- Кількість програм: немає
- Датчики пульсу: є
- Компенсатор нерівності підлоги: є
- Привод: немає
- Тримач для пляшки: немає
- Під'єднання mp-3 пристрої: немає
- Розміри в робочому вигляді, см: 118x56x159
- Вага, кг: 28
- Вага в пакованні, кг: 31,5
- Гарантія: 12 мес.
- Країна-виробник товару: Китай
- Країна-власник бренда: ША
- Країна реєстрації бренда: Україна
- Висота паковання, см: 54
- Ширина паковання, см: 26
- Довжина паковання, см: 94
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | USA Style |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 31,5 кг |
| Вид | Орбітрек |
| Гарантія | 12 місяців |
| Датчики пульсу | Да |
| Тримач для пляшки | Немає |
| Дисплей | LCD |
| Кількість програм | Немає |
| Компенсатори нерівності підлоги | Да |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Призначення | Домашній |
| Підключення mp-3 пристрої | Немає |
| Показання дисплея | Час, швидкість, дистанція, калорії, пульс |
| Привід | Задній |
| Програми | Немає |
| Розмір | 118 x 56 x 159 см |
| Регулювання глибини кроку | Немає |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-власник бренду | США |
| Тип | Магнітний |
| Транспортувальні ролики | Да |
| Рівні навантаження | 8 |
- Ціна: 8 990 ₴





