




Розкладне туристичне крісло Pinguin Guide Chair (Petrol)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Pinguin Guide Chair - міцне та надійне складане крісло для кемпінгу зі сталевих трубок (29 х 15 мм) та тканини з поліестеру. Крісло виконане з максимальною ергономікою, в ньому дуже зручно сидіти тривалий час, наприклад, як на риболовлі. Завдяки складній конструкції, він займає дуже мало місця в багажнику автомобіля.
Особливості:
- Може витримувати вагу до 120 кг.
- Швидко розкладається та складається.
- Спинка та сидіння виготовлене з міцної тканини поліестер.
- Має нековзке гумове покриття на ніжках.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pinguin |
| Вага | 4.05 кг |
| Висота сидіння стільця | 410 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 920 мм |
| Глибина стільця | 730 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Колір | Синій |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Ширина стільця | 530 мм |
- Ціна: 2 269 ₴


