-15%










Спальник Norfin Discovery 200, Right | Легкий та компактний спальний мішок-кокон з капюшоном для м'яких погодних умов
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Навіть у теплі літні ночі потрібен спальник. Спальник Discovery 200 створений для м'яких погодних умов.
Характеристики:
- Температура комфорту: +10 °С
- Максимальна Температура комфорту: +15 °С
- Екстремальна Температура: 0 °С
- Розміри (ДхШ): 220 х 80-55 см
- Розмір в складеному вигляді: 22 x 37 см
- Вага: 1,1 кг
- Матеріал зовнішній: 210T Polyester Diamond RipStop,
- Матеріал внутрішній: Polyester 190T,
- Утеплювач: Hollow fiber 200g/m2
Особливості:
- Блискавка права
- Легкий і компактний
- Стрічка від закушування тканини замком
- Анатомічний капюшон
- Теплий комір
- Відділення під подушку із двома входами
- Можливість стягувати спальники
- Планка, утеплююча блискавку
- Внутрішня кишеня
- Петлі для просушки
- Петля на замку для зручності відкривання
- Компресійний мішок
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Norfin |
| Вікова група | Для дорослих |
| Форма спальника | Кокон |
| Розташування блискавки спальника | Праворуч (R) |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Вага | 1100 г |
| Особливості спальника | Внутрішня кишеню спальника, Можливість стягування, Анатомічний капюшон, Компресійний мішок |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Матеріал спальника | |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Матеріал верху | Поліестер |
| Розміри | |
| Довжина | 220 см |
| Ширина в плечах | 80 см |
| Ширина в ногах | 50 см |
| Розміри в упаковці | 37 х 22 см |
| Температурний режим | |
| Верхня температура комфорту | 15 град. |
| Нижня температура комфорту | 10 град. |
| Кількість шарів | 1 |
- Ціна: 2 299 ₴



