



Трекінгові палиці Vipole Trekker Cork (S20 12)
Незважаючи на те, що трекінгові палиці Vipole Trekker Cork (S20 12) рекомендовані для нескладних походів, можна з упевненістю сказати про надійність, якість матеріалів та конструкції даної моделі. Телескопічні секції виконані з міцного алюмінієвого сплаву Alu 7075 та фіксуються за допомогою класичної надійної системи затиску TwistLock, здатної витримати понад 110 кг осьового навантаження на кожну палицю. Палиці оснащені 32-мм трекінговими кільцями, зручними для походів твердим ґрунтом. Ергономічна рукоятка з пресованого корка має найкращі водонепроникні та теплоізоляційні властивості. Система гасіння вібрації Antishock значною мірою знижує навантаження на суглоби рук. Також варто відзначити мінімальну довжину цієї моделі в складеному вигляді, що завжди зручно, коли палиці необхідно переносити.
Особливості:
- Alu 7075 — алюміній — найкращий матеріал для виготовлення секцій трекінгових палиць. Він міцний, добре відповідає механічним вимогам для виробництва різних компонентів і, нарешті, що не менш важливо, він безпечний для природи, оскільки повністю придатний для вторинного перероблення. Vipole використовує виключно сплав алюмінію Alu 7075-F56, який широко застосовується в літакобудуванні. Щоб гарантувати захист від зовнішніх чинників, усі алюмінієві компоненти проходять процес анодування, що робить їх стійкими до окиснення й корозії.

- Thin Shaft 12/14/16 mm — ця технологія дає змогу без шкоди для міцності виробляти трекінгові палиці зі зменшеним діаметром секцій: 12/14/16 мм замість звичних 14/16/18 мм. Це досягається завдяки використанню сучасних матеріалів Alu 7075-F56 і 100% HM Carbon. Такі трекінгові палиці краще збалансовані, менше розгойдуються під час ходьби, мають малий опір вітру та водночас забезпечують економію у вазі до 15%.

- TwistLock — внутрішня цангова система фіксації секцій телескопічної палиці. Така система забезпечує надійну фіксацію секцій щодо один одного. Як у транспортованому, так і в робочому положенні, TwistLock не має зовнішніх витичних деталей, які могли б зачепитися за одяг або інші предмети під час руху. Відповідно, таке кріплення практично неможливо пошкодити під час ходьби.

- Antishock — механічна система гасіння вібрації з можливістю примусового увімкнення та вимкнення. Antishock неабияк знижує вплив безперервних вібрацій під час ходьби, запобігає втомі та запаленню зв'язок зап'ясткового, ліктьового та плечового суглобів. Під час руху кам'янистою та вологою місцевістю стане корисна функція вимкнення системи Antishock. Отже, наконечник палиці не пружинитиме від твердої породи та забезпечить чітке та миттєве зчеплення з поверхнею.

- RoundHead — спеціальна закруглена форма ручки дає змогу використовувати захоплення палиці зверху без побоювання травмувати долоню та променево-зап'ястковий суглоб. Такий хват забезпечує більшу зручність і надійність опори на крутих схилах, а також додатковий комфорт під час прогулянкової ходьби рівною місцевістю.

-
Automatic Plume Strap є еталоном комфорту для ремінців, використовуваних у трекінгових палицях. Він повністю виготовлений із високоміцного поліестеру, не має швів, дуже м'який і приємний на дотик, повітропроникний, високоміцний і легкий: економить 9 грамів ваги, порівнюючи зі стандартними ремінцями.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vipole |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 476 г |
| Довжина палиці | Регульована |
| Вікова група | Доросла |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість секцій палиці | 3 |
| Максимальна довжина | 135 см |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал накінечника | Сталь |
| Матеріал ручки | Пробка |
| Механізм фіксації | Внутрішній |
| Мінімальна довжина | 63 см |
| Особливості палиці | Регульований темляк, Анатомічні ручки, Антишок |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Діаметр секцій 12/14/16 мм |
| Механізм регулювання висоти | Twist Lock |
| Призначення | Для треккинга |
| Система фіксації | Twist Lock |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Тип | Трекінгові палиці |
- Ціна: 1 699 ₴

