
Велосипед 20" Formula SMART з кошиком 2021 (чорно-зелений) (OPS-FR-20-061)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед 20" Formula SMART з кошиком 2021
| КОМПОНЕНТИ | |
|---|---|
| Тип амортизації | Рігід |
| Тип | Складні |
| Стати | Універсальний |
| Матеріал рами | сталь |
| Розмір рами | 13" |
| Кермо | Сталь 560 мм |
| Каретка | Картридж, Kenli KL-08A з пило-вологозахистом |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Країна виробник | Україна |
| Рік | 2021 |
| Діаметр коліс | 20" |
| Рама | високоміцна сталь "High tensile steel" |
| Вилка | сталь, жорстка |
| Вінос | сталь, регулюється по висоті |
| Шатуни | сталь, 38T. З захистом від потрапляння одягу |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Formula |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Розмір рами | 13" |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вилка | сталь, жорстка |
| Вынос | сталь, регульована за висотою |
| Рік | 2021 |
| Діаметр коліс | 20" |
| Каретака | Картридж, Kenli KL-08A з пило-вологозахистом |
| Підлога | Універсальний |
| Рама | високоміцна сталь "High tensile steel" |
| Кермо | Сталь 560 мм |
| Тип | Складні |
| Шатуни | сталь, 38T. З захистом від потрапляння одягу |
- Ціна: 5 054 ₴

