

Велосипед 20" Dorozhnik ONYX 2022 (хакі (м)) (OPS-D-20-044)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед AL 20" Dorozhnik ONYX Vbr тріскачка з багажником зад AI, з крилом St 2022.
| КОМПОНЕНТИ | |
|---|---|
| Тип амортизації | Рігід |
| Тип | Міські; Складні |
| Діаметр коліс | 20" |
| Рама | алюміній, полегшена |
| Вилка | сталь, жорстка |
| Каретка | Картридж, з пило-вологозахистом |
| Ручки перемикання | Shimano SL-RS35 (гріпшіфти) |
| Кількість швидкостей | 7 |
| Країна виробник | Україна |
| Рік | 2022 |
| Матеріал рами | алюміній |
| Розмір рами | 12.5" |
| Кермо | Алюмiнiй, прямий, 560мм |
| Задній перемикач | Shimano TY-21, індексний |
| Касета/трещітка | Shimano MF-TZ500 7sp |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dorozhnik |
| Кількість швидкостей | 7 |
| Розмір рами | 12.5" |
| Колір | Хакі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вилка | сталь, жорстка |
| Рік | 2022 |
| Діаметр коліс | 20" |
| Задній перемикач | Shimano TY-21, індексний |
| Каретака | Картридж, з пило-вологозахистом |
| Касета/тріскачка | Shimano MF-TZ500 7sp |
| Кермо | Алюміній, прямий, 560 мм |
| Ручки перемикання | Shimano SL-RS35 (грипшифти) |
| Тип | Міські; Складные |
- Ціна: 10 967 ₴

