
Велосипед 20" Formula Smart 2022 черно-зеленый Vbr рама-13" з багажником зад St, з крилом St, з корзиною St
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Тип амортизації | Рігід |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Складні |
| Рік | 2022 |
| Стати | Універсальний |
| Діаметр коліс | 20" |
| Матеріал рами | сталь |
| Рама | високоміцна сталь "High tensile steel" |
| Розмір рами | 13" |
| Вилка | сталь, жорстка |
| Кермо | Ергономічного типу. Високоміцна сталь. Ширина 560 мм. |
| Вінос | сталь, регулюється по висоті |
| Каретка | Картридж, з пило-вологозахистом |
| Шатуни | сталь, 36T. З захистом від потрапляння одягу |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Ручки керма | Гума |
| Переднє гальмо | Обідний |
| Заднє гальмо | Ножний |
| Втулка передня | сталь, кулькові підшипники 14G 28H, передній ексцентрик |
| Втулка задня | гальмівна "черв'як" 20Т |
| Ободи | Двостінний, алюмінієвий протиударний обід 14G 28H |
| Шини | Wanda 20x1,95 універсальний протектор |
| Гальма | задній ножний (гальмівна втулка)/передній (V-brake) |
| Сідло | Комфортне, з м'яким наповнювачем |
| Педалі | Пластикові платформи з зачепами, на кульковому підшипнику |
| Додатково | підніжка (стійка опiрна); повнорозмірні брудозахисні крила; корзина |
| Багажник | стальний, вантажопід |
| Вага (кг) | 15.1 |
| Гарантія | 10 років на раму, 18 міс. на обладнання. Діє мережа сервісних центрів |
| Призначення | По місту |
| Підходить на зріст, см | 120-160 |
| Вага велосипедиста, кг | до 75 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Formula |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Розмір рами | 13" |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вилка | сталь, жорстка |
| Вынос | сталь, регульована за висотою |
| Рік | 2022 |
| Діаметр коліс | 20" |
| Каретака | Картридж, з пило-вологозахистом |
| Підлога | Універсальний |
| Рама | високоміцна сталь "High tensile steel" |
| Кермо | Ергономічного типу. Високоміцна сталь. Ширина 560 мм. |
| Тип | Складні |
| Шатуни | сталь, 36T. З захистом від потрапляння одягу |
- Ціна: 4 389 ₴

