
Велосипед 16" Formula STORMER 2021 (серебристо-червоний) (OPS-FRK-16-162)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед 16" Formula STORMER 2021.
СПЕЦИФІКАЦІЯ
| КОМПОНЕНТИ | |
|---|---|
| Тип амортизації | Рігід |
| Тип | Дитячі |
| Стати | Універсальний |
| Розмір рами | 8.5" |
| Рама | алюміній, полегшена |
| Рульова колонка | 1" З обмеженням повороту керма 130° (захист від падіння з велосипеда) |
| Шатуни | Сталь 32Т |
| Ручки керма | Гума |
| Країна виробник | Україна |
| Рік | 2021 |
| Діаметр коліс | 16" |
| Матеріал рами | алюміній |
| Кермо | Сталь 520мм, із захисною накладкою |
| Каретка | Картридж, з пило-вологозахистом |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Formula |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Розмір рами | 8.5" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Рік | 2021 |
| Діаметр коліс | 16" |
| Каретака | Картридж, з пило-вологозахистом |
| Підлога | Універсальний |
| Рульовий стовпчик | 1" З обмеженням повороту керма 130° (захист від падіння з велосипеда) |
| Кермо | Сталь 520 мм, із захисною накладкою |
| Ручки керма | Гума |
| Тип | Дитячі |
| Шатуни | Сталь 32Т |
- Ціна: 4 679 ₴

