
Велосипед 24" Discovery FLINT MC 2021 (чорно-червоний із сірим) (OPS-DIS-24-230)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед 24" Discovery FLINT MC 2021.
| КОМПОНЕНТИ | |
|---|---|
| Тип | Гірські; Підліткові |
| Країна виробник | Україна |
| Стати | Універсальний |
| Діаметр коліс | 24" |
| Рама | високоміцна сталь "High tensile steel" |
| Вилка | сталь, жорстка |
| Каретка | Картридж, квадрат HENGLONG XR-A01-1 |
| Задній перемикач | SUNRUN RD-HG-40A |
| Тип амортизації | Рігід |
| Рік | 2021 |
| Кількість отворів під спицю | 36 |
| Матеріал рами | сталь |
| Розмір рами | 14" |
| Кермо | Ергономічного типу. Надміцна сталь. Ширина 600 мм |
| Шатуни | Prowheel алюм. 24/34 / 42T з захистом від попадання одягу |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Discovery |
| Розмір рами | 14" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вилка | сталь, жорстка |
| Рік | 2021 |
| Діаметр коліс | 24" |
| Задній перемикач | SUNRUN RD-HG-40A |
| Каретака | Картридж, квадрат HENGLONG XR-A01-1 |
| Кількість отворів під сірцю | 36 |
| Підлога | Універсальний |
| Кермо | Ергономічного типу. Високоміцна сталь. Ширина 600 мм |
| Тип | Гірські; Підліткові |
| Шатуни | Prowheel алюм. 24/34/42T із захистом від потрапляння одягу |
- Ціна: 5 946 ₴

