
Велосипед 24" Discovery RIDER AM 2022 (темно-сріблястий з червоним (м)) (OPS-DIS-24-315)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед 24" Discovery RIDER AM 2022.
СПЕЦИФІКАЦІЯ
| КОМПОНЕНТИ | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Підліткові |
| Стати | Універсальний |
| Матеріал рами | сталь |
| Рама | високоміцна сталь "High tensile steel" |
| Кермо | Ергономічного типу. Надміцна сталь. Ширина 600 мм |
| Шатуни | сталь, 24 * 34 * 42T з захистом від потрапляння одягу |
| Задній перемикач | SUNRUN 7-ск |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Рік | 2022 |
| Діаметр коліс | 24" |
| Розмір рами | 11.5" |
| Вилка | Пружинно-еластомірна, хід 50мм |
| Каретка | Розбірна, квадрат |
| Передній перемикач | SUNRUN FD-QD-35A |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Discovery |
| Розмір рами | 11.5" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вилка | Пружинно-еластомірна, хід 50 мм |
| Рік | 2022 |
| Діаметр коліс | 24" |
| Задній перемикач | SUNRUN 7-ск |
| Каретака | Розбірна, квадрат |
| Передній перемикач | SUNRUN FD-QD-35A |
| Підлога | Універсальний |
| Кермо | Ергономічного типу. Високоміцна сталь. Ширина 600 мм |
| Тип | Підліткові |
| Шатуни | сталь, 24*34*42T із захистом від потрапляння одягу |
- Ціна: 6 135 ₴

