


Трекінгові палиці Komperdell Peakmaster PL Cork, 105-140 см (Brown)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трекінгові палиці Komperdell Peakmaster PL Cork виготовлені з міцного алюмінієвого сплаву та оснащені корковими руків'ями з антибактеріальною поверхнею. Держаки складаються з трьох сегментів та регулюються надійними замками Powerlock 2.1.
Довжина від 105 до 140 см підходить більшості дорослих чоловіків та жінок.
Особливості:
- коркова ручка 170 1K - компактна та міцна, зручної форми, з антибактеріальною поверхнею
- комфортний нейлоновий регульований ремінець
- діаметр секцій: 18/16/14 мм
- надійний замок Powerlock 2.1
- кільця системи vario можна швидко замінити за необхідності
Інструкції з догляду:
- після використання висушіть та очистіть палиці
- завжди зберігайте телескопічні палиці у нефіксованому положенні
- ніколи не використовуйте мастильні матеріали на стрижні або в системі блокування
- увага: не використовуйте палицю, якщо її довжина перевищує позначку максимальної довжини
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Komperdell |
| Країна виробник | Австрія |
| Вага | 570 г |
| Довжина палиці | Регульована |
| Вікова група | Доросла |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина палиці (см) | 140, 105 |
| Кількість | 2 |
| Кількість секцій палиці | 3 |
| Максимальна довжина | 140 см |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал накінечника | Карбід Вольфрама |
| Матеріал ручки | Пробка |
| Механізм фіксації | Зовнішній |
| Мінімальна довжина | 105 см |
| Особливості палиці | Регульований темляк, Змінна насадка, Складна конструкція |
| Стан | Новий |
| Темляк | Незнімний |
| Колір | Коричневий |
| Довжина в складеному стані | 67 см |
- Ціна: 3 600 ₴

