




Телескопічні трекінгові палиці Komperdell Carbon CXP Pro, 105-140 см (Black/Orange)
Легкі трисекційні палиці Komperdell Carbon CXP Pro допомагають легко і швидко рухатися в беккантрі. В упакованому вигляді їхня довжина всього 65 см; розмір складених палиць регулюється від 105 до 140 см і підходить більшості дорослих користувачів. Вага комплекту – 510 г.
Верхня секція виготовлена з ультралегкого карбону; дві нижні - із міцного титаналу. Палиці мають подовжені руків'я: вам не доведеться додатково регулювати виріб на спуску або на підйомі. Крім того, палиці допомагають швидко підняти або опустити п'яту при зміні рельєфу.
Широкі кільця найбільшого розміру допомагають плавати в глибокому снігу. Нахил кілець адаптується до схилу та може мінятися до 28°. Кільця легко замінити навіть без інструменту, щоб пристосувати палиці до різних поверхонь та пір року. Тверді та міцні наконечники з карбіду вольфраму у гнучких тримачах захищені від зламання при затисненні серед каміння.
Особливості:
- руків'я Touring 2-K Foam 450 - дуже довга зона хвата забезпечує швидке та легке пересування без регулювання довжини палиці
- комфортний м'який ремінець
- діаметр секцій: 18/16/14 мм
- міцний замок Powerlock 3.0 виготовлений із кованого алюмінію.
- система рухомих кошиків Ice-Flex Basket адаптується під кутом до 28° до схилу
Інструкції з догляду:
- після використання висушіть та очистьте палиці
- завжди зберігайте телескопічні палиці у нефіксованому положенні
- ніколи не використовуйте мастильні матеріали на стрижні або в системі блокування
- увага: не використовуйте палицю, якщо її довжина перевищує позначку максимальної довжини
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Komperdell |
| Країна виробник | Австрія |
| Вага | 510 г |
| Довжина палиці | Регульована |
| Вікова група | Доросла |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина палиці (см) | 140, 105 |
| Кількість | 2 |
| Кількість секцій палиці | 3 |
| Максимальна довжина | 140 см |
| Матеріал | Карбон |
| Матеріал накінечника | Карбід Вольфрама |
| Матеріал ручки | ЕВА |
| Механізм фіксації | Зовнішній |
| Мінімальна довжина | 105 см |
| Особливості палиці | Регульований темляк, Змінна насадка, Заглушки на кінцях, Знімні снігові пластини, Складна конструкція |
| Стан | Новий |
| Темляк | Незнімний |
| Колір | Чорний |
| Довжина в складеному стані | 65 см |
- Ціна: 6 763 ₴



