




Телескопічні трекінгові палиці Komperdell Carbon C3 Pro, 105-140 см (Black/Blue)
Телескопічні палиці для походів Komperdell Carbon C3 Pro ідеально підходять для пересіченої місцевості. Цілорічна модель із розширеною зоною захоплення виготовлена з карбону й титаналу, оснащена змінними кільцями.
Руків'я палиць виготовлені з приємного на дотик м'якого піноматеріалу. Завдяки їх подовженій формі вам не потрібно, піднімаючись чи спускаючись, щоразу регулювати довжину. Темляки з м'якою підкладкою адаптуються до рук.
Держаки виготовлені з карбону й титаналу. Завдяки такому поєднанню вони водночас легкі та дуже міцні: одна палиця важить лише 221 г. Секції фіксуються міцними замками з анодованого алюмінію.
У комплект входять літні кільця малого діаметра, які не дозволять палицям глибоко занурюватися в м'який ґрунт і не застрягнуть у високій траві. Кільця системи vario легко та швидко замінюються на більші при зміні рельєфу або для зимового трекінгу (запасні кільця можна купити окремо). Наконечники виготовлені із зносостійкого карбіду вольфраму, а завдяки гнучким тримачам вони не ламаються на кам'янистому рельєфі.
Палиці регулюються за розміром від 105 до 140 см та підійдуть більшості дорослих користувачів. У упакованому вигляді їхня довжина становить 67 см.
Особливості:
- ручка з піноматеріалу Trek Pro 280 - особливо легка та приємна на дотик
- комфортний ремінець із м'якою підкладкою
- діаметр секцій: 18/16/14 мм
- верхня та середня секції виготовлені з карбону, нижня - зі сплаву Titanal.HF
- розширена зона захоплення для крутих схилів
- міцний замок для фіксації довжини Powerlock 3.0 виготовлений з анодованого алюмінію.
- кільце vario можна швидко замінити за необхідності
Інструкції з догляду:
- після використання висушіть та очистьте палиці
- завжди зберігайте телескопічні палиці у нефіксованому положенні
- ніколи не використовуйте мастила на стрижні або в системі блокування
- увага: не використовуйте палицю, якщо її довжина перевищує позначку максимальної довжини
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Komperdell |
| Країна виробник | Австрія |
| Вага | 438 г |
| Довжина палиці | Регульована |
| Вікова група | Доросла |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина палиці (см) | 140, 105 |
| Кількість | 2 |
| Кількість секцій палиці | 3 |
| Максимальна довжина | 140 см |
| Матеріал | Карбон |
| Матеріал накінечника | Карбід Вольфрама |
| Матеріал ручки | Пена EVA |
| Механізм фіксації | Зовнішній |
| Мінімальна довжина | 105 см |
| Особливості палиці | Регульований темляк, Змінна насадка |
| Стан | Новий |
| Темляк | Незнімний |
| Колір | Чорний |
| Довжина в складеному стані | 67 см |
- Ціна: 6 288 ₴




