




Трекінгові палиці Komperdell Contour Titanal II Pro Compact, 100-130 см (Black/Pink)
Телескопічні палиці Komperdell Contour Titanal II Pro Compact розроблені для скі-турингу та альпінізму, а завдяки зручним руків'ям та змінним кільцям їх можна використовувати у мандрах цілий рік. Компактна версія регулюється від 100 до 130 см, складається для транспортування до 78 см.
Модель виготовлено із міцного та легкого титаналу. Подовжене руків'я зручно лежить у руці й не ковзає, захищаючи від мозолів. У горах вам не доведеться щоразу регулювати палицю на спуску або на підйомі, достатньо змінити положення руки. Палиці мають м'які ремінці з регулюванням довжини.
Система замків Powerlock 3.0 надійно та міцно фіксує секції та працює незалежно від температури та вологості повітря. Широкі кільця не дозволяють палицям потонути у снігу. Завдяки системі зміни кілець Vario у весняний період їх можна легко замінити на літні кільця меншого діаметру. Палиці Komperdell Contour Titanal II Pro комплектуються карбідними наконечниками з гнучкими тримачами.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Komperdell |
| Країна виробник | Австрія |
| Вага | 561 г |
| Довжина палиці | Регульована |
| Вікова група | Доросла |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина палиці (см) | 130, 100 |
| Кількість | 2 |
| Кількість секцій палиці | 2 |
| Максимальна довжина | 130 см |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал накінечника | Карбід Вольфрама |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Механізм фіксації | Зовнішній |
| Мінімальна довжина | 100 см |
| Особливості палиці | Регульований темляк, Змінна насадка |
| Стан | Новий |
| Темляк | Незнімний |
| Колір | Рожевий |
| Довжина в складеному стані | 78 см |
- Ціна: 4 243 ₴



