


Телескопічні трекінгові палиці Komperdell Shockmaster Pro PL Compact, 90-120 см (Silver/Red)
Телескопічні трекінгові палиці з подовженою зоною тримання Komperdell Shockmaster Pro Powerlock створені для трекінгу та хайкінгу цілий рік. Завдяки подовженому руків'ю не потрібно щоразу регулювати палицю на підйомі чи спуску - достатньо перемістити руку. Модель стандартної довжини підійде більшості дорослих користувачів, а для людей невисокого зросту розроблено версію Compact.
Секції палиць виготовлені з легкого та міцного титаналу та фіксуються замками Powerlock 3.0. Механізм замка виготовляється з анодованого алюмінію; він дуже надійний і не втрачає властивостей із часом. Також порівняно з минулими версіями цей замок тонший і має елегантніший вигляд.
Палиці оснащені трекінговими кільцями з можливістю легкої заміни без інструменту. За допомогою змінних кілець цю модель можна пристосувати до різного рельєфу, пори року та ґрунту. Запасні кільця продаються окремо.
Наконечник з антишоком робить ходьбу комфортнішою: суглоби менше втомлюються, дозволяючи більше пройти за день.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Komperdell |
| Країна виробник | Австрія |
| Вага | 600 г |
| Довжина палиці | Регульована |
| Вікова група | Доросла |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина палиці (см) | 90, 120 |
| Кількість | 2 |
| Кількість секцій палиці | 3 |
| Максимальна довжина | 120 см |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал накінечника | Карбід Вольфрама |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Механізм фіксації | Зовнішній |
| Мінімальна довжина | 90 см |
| Особливості палиці | Регульований темляк, Змінна насадка, Заглушки на кінцях, Складна конструкція, Антишок |
| Стан | Новий |
| Темляк | Незнімний |
| Колір | Сріблястий |
| Довжина в складеному стані | 63 см |
- Ціна: 5 335 ₴

