




Трекінгова палиця Komperdell Camera Staff, 115-150 см (Black/Blue)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Komperdell Camera Staff - трекінгова 3-секційна палиця з системою кріплення для камери від Komperdell. Підходить для всіх, хто хоче робити ідеальні фотографії під час походів! Легко відкрутіть коркову голівку, щоб встановити камеру - ідеально для панорамних фотографій або довгих витримок.
Особливості:
- знімна коркова голівка на руків'ї з системою кріплення для камери
- комфортний ремінець для максимальної зручності при носінні
- діаметр секцій: 18/16/14 мм
- Powerlock 3.0 - міцний замок із кутого алюмінію
- трекінгові кільця vario, які можна швидко замінити при необхідності
Інструкції з догляду:
- після використання висушіть і очистіть палиці
- завжди зберігайте телескопічні палиці у нефіксованому положенні
- ніколи не використовуйте мастила на держаку або в системі блокування
- увага: не використовуйте палицю, якщо її довжина перевищує позначку максимальної довжини
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Komperdell |
| Країна виробник | Австрія |
| Вага | 294 г |
| Довжина палиці | Регульована |
| Вікова група | Доросла |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина палиці (см) | 115 |
| Кількість | 1 |
| Кількість секцій палиці | 3 |
| Максимальна довжина | 150 см |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал накінечника | Карбід Вольфрама |
| Матеріал ручки | Пробка |
| Механізм фіксації | Зовнішній |
| Мінімальна довжина | 115 см |
| Стан | Новий |
| Темляк | Незнімний |
| Колір | Чорний |
| Довжина в складеному стані | 73 см |
- Ціна: 3 389 ₴


