




Карбонові трекінгові палиці Komperdell Carbon Trail.FXP Foldable Click-In, 115 см (Black/Silver)
Трисекційні палиці для трейлранингу Komperdell Carbon Trail.FXP Foldable Click-in самостійно складаються до фіксованої довжини. Ручки виготовлені з дуже м'якої та приємної пінки. Їхня зручна подовжена форма відмінно підходить для бігу по пересіченій місцевості. Темляк системи Click-In легко фіксується в системі клацання.
Держаки палиць виготовлені повністю з карбонового композиту, завдяки чому вони не тільки дуже міцні, але й надлегкі: дві палиці розміром 115 см важать лише 440 г. Секції з'єднуються надійним механізмом FXP Foldable.
Трейлові наконечники виготовлені з міцного карбіду вольфраму та мають ергономічну форму.
Ця модель отримала нагороди Gold Award 2019 виставки ISPO в категорії "Аутдор". Міжнародна виставка товарів для спорту та туризму ISPO проводиться з 1970 року.
Особливості:
- ручка Trek Pro Foam 245 - особливо легка і приємна на дотик, має видовжену форму
- м'який та надійний темляк-капкан Click-In NW - надійна фіксація, легкість клацання
- діаметр секцій: 16 мм
- складний механізм FXP - перший і єдиний саморозкладний механізм із міцним з'єднанням окремих сегментів, механічним з'єднанням та зменшенням ваги на 30%
- держак повністю виготовлений із легкого та міцного карбонового композиту
- твердий карбідний наконечник обтічної форми
Інструкції з догляду:
- після використання висушіть та очистьте палиці
- завжди зберігайте телескопічні палиці у нефіксованому положенні
- ніколи не використовуйте мастильні матеріали на стрижні або в системі блокування
- увага: не використовуйте палицю, якщо її довжина перевищує позначку максимальної довжини
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Komperdell |
| Країна виробник | Австрія |
| Вага | 440 г |
| Довжина палиці | Нерегульована |
| Вікова група | Доросла |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина палиці (см) | 115 |
| Кількість | 2 |
| Кількість секцій палиці | 3 |
| Максимальна довжина | 115 см |
| Матеріал | Карбон |
| Матеріал накінечника | Карбід Вольфрама |
| Матеріал ручки | ЕВА |
| Механізм фіксації | Внутрішній |
| Мінімальна довжина | 115 см |
| Особливості палиці | Складна конструкція |
| Стан | Новий |
| Темляк | Незнімний |
| Колір | Чорний |
| Довжина в складеному стані | 41 см |
- Ціна: 7 258 ₴

