




Терморюкзак Bo-Camp 10 Liters Grey | Ізотермічний наплічник для збереження температури продуктів і напоїв, 10 л
Терморюкзак Bo-Camp 10 Liters Grey – це незамінний аксесуар під час поїздок на пляж, природу чи пікнік. М'які, широкі шлейки дозволяють легко та зручно носити його на плечах, а яскраві елементи доповнять ваш образ. Завдяки сучасним матеріалам, рюкзак дуже легкий та місткий, допоможе надовго зберегти прохолоду напоїв та свіжість продуктів. Додаткова зовнішня кишеня дозволить раціонально організувати простір усередині і швидко знайти найнеобхідніше.
Терморюкзак виготовлений з поліестеру Оксфорд: гарний, міцний і зносостійкий матеріал, що не вимагає спеціального догляду. Внутрішній шар – екологічно чистий матеріал PEVA, водонепроникний, еластичний та легкий, не вбирає запахи. На відміну від бюджетних варіантів, у разі забруднення, сумку можна прати у пральній машині. При цьому вона не втрачає зовнішнього вигляду і термоізоляційних характеристик.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bo-Camp |
| Тип | Термосумка |
| Об`єм | 10 л |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Поліестер |
| Щільність матеріалу | 600 ден |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові параметри | Передня кишеня на блискавці, Широкі шлейки, Водонепроникний матеріал, Не вбирає запахи, Можна прати в пральній машині |
| Розміри | |
| Ширина | 28 см |
| Висота | 41 см |
| Глибина | 17 см |
- Ціна: 1 956 ₴




