




Термосумка Bo-Camp 30 Liters Grey | Ізотермічна сумка-холодильник для збереження температури продуктів і напоїв, 30 л
Термосумка Bo-Camp 30 Liters Grey - це відмінне рішення для поїздок за місто і повсякденних завдань. Регульований плечовий ремінь з м'якою накладкою дозволить легко носити її на плечі. Завдяки сучасним матеріалам, сумка дуже легка та містка, допоможе надовго зберегти прохолоду напоїв та свіжість продуктів. Додаткові зовнішні кишені дозволяють швидко знайти найнеобхідніше.
Термосумка виготовлена з поліестеру Оксфорд: гарний, міцний та зносостійкий матеріал, що не вимагає спеціального догляду. Внутрішній шар – екологічно чистий матеріал PEVA, водонепроникний, еластичний та легкий, не вбирає запахи. На відміну від бюджетних варіантів, у разі забруднення, сумка можна прати в пральній машині, при цьому вона не втрачає зовнішнього вигляду та термоізоляційних характеристик.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bo-Camp |
| Тип | Термосумка |
| Об`єм | 30 л |
| Вага | 680 г |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Поліестер |
| Щільність матеріалу | 600 ден |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові параметри | Плечовий ремінь, 2 сітчасті бічні кишені, Передня кишеня на блискавці, Широка кришка для зручного доступу, Водонепроникний матеріал, Не вбирає запахи, Можна прати в пральній машині |
| Розміри | |
| Ширина | 39 см |
| Висота | 30 см |
| Глибина | 26 см |
- Ціна: 2 832 ₴


