




Туристичний гамак Sea To Summit Jungle Hammock Set Dark Green (STS AHAMJNGOL)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Простий у використанні гамак Jungle Hammock Set сконструйований із використанням повітропроникного легкого рипстопного нейлону 70 день, високоміцної моноволокнистої сітки, лямки Dyneema® і корозійностійких анодованих 6061 алюмінієвих пряжок. Jungle Hammock Set постачається з ремінцями й може використовуватися в будь-якому місці від стежки для піших походів по пустелі й ідеально підходить для вологих умов.
Особливості:
- Постачається з ременями. Високоміцна 15-міліметрова система лямок однієї довжини робить настроювання швидшим і простішим, ніж звичайна двосекційна підвіска
- Легка та проста у використанні швидкорознімна застібка забезпечує легке регулювання та точне настроювання
- Корпус гамака виготовлений із високоміцного моноволокна Nylon-6, сітка для захисту від комах
- Дуже повітропроникна тканина відводить вологу
- Постачається з вбудованим зносостійким/водостійким компресійним мішком CORDURA® Nylon
- Тент для цього гамака продається окремо
Характеристики:
- Розміри: 259 x 145 см
- Розмір в упаковці: 22 х 11,43 см
- Вага: 775 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sea To Summit |
| Вікова група | Для дорослих |
| Довжина ложа | 2600 мм |
| Захисна антимоскітна сітка | Є |
| Каркас (стійка) | Не передбачений |
| Максимально допустиме навантаження | 180 кг |
| Матеріал ложа | нейлон |
| Навіс | Не передбачений |
| Стан | Новий |
| Тип гамака | Одномісний |
| Тип ложа | Цілісне полотно |
| Ширина ложа | 1450 мм |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри гамака | |
| Вага | 0.775 кг |
| Довжина | 2600 мм |
| Ширина | 1450 мм |
| Комплектація гамака | |
| Декоративна подушка | 0 шт. |
| Матрац | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | Одномісні |
| Комплектація | Строба в комплекті |
| Тип | Гамак |
- Ціна: 7 175 ₴






