


Трекінгові палиці Black Diamond Alpine Carbon Z, 120 см (Pearl Black)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Black Diamond Alpine Carbone Z - трекінгові палиці виконані з легкого та міцного карбонового матеріалу. Оновлена система з'єднання та фіксації елементів стала ще надійнішою. Пробкова ручка із зручним захватом не залишає мозолів та комфортна за будь-якої погоди та температури.
Особливості:
- Палиці фіксованого розміру, не мають регулювання довжини, тож потрібно обирати правильний розмір відповідно до зросту користувача!
- Складна Z-конструкція - дуже просте складання та розкладання палиць. Компактний транспортувальний розмір.
- Секції з карбону з покращеною конструкцією з'єднань - легкі проте міцні та витривалі.
- Руків'я з натурального короку з приємною на дотик верхівкою та подовженням з EVA-піни для більшої зручності швидкої зміни хвату під час руху.
- Темляк Fusion Comfort - м'який та приємний на дотик, добре дихає та вбирає вологу, зменшуючи вірогідність натирання.
- Кінцевик Flex Tech зі зміниими наконечниками з карбіду вольфраму та гуми для руху по будь-яким поверхням.
- Змінні кільця двох розмірів в комплекті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Black Diamond |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 448 г |
| Довжина палиці | Нерегульована |
| Вікова група | Доросла |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина палиці (см) | 120 |
| Кількість | 2 |
| Кількість секцій палиці | 3 |
| Максимальна довжина | 120 см |
| Матеріал | Карбон |
| Матеріал накінечника | Карбід Вольфрама |
| Матеріал ручки | Пробка |
| Механізм фіксації | Внутрішній |
| Мінімальна довжина | 120 см |
| Особливості палиці | Знімні снігові пластини, Складна конструкція |
| Стан | Новий |
| Темляк | Незнімний |
| Колір | Чорний |
| Довжина в складеному стані | 40 см |
- Ціна: 8 925 ₴

