



Трекінгові палиці Black Diamond Distance FLZ, 95-110 см (Pewter)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поєднуючи дивовижну компактність Z-Pole з можливістю регулювання Flicklock®, Distance FLZ є відмінним вибором для бігу по пересіченій місцевості, крутих підйомів і тривалих. У Distance FLZ використовується легкий та підтримуючий ремінь Distance, який пропускає повітря та вбирає вологу, що робить Distance FLZ міцною та легкою машиною для трекінгу, готовою до пригод.
Особливості:
- Покращена підтримка суглобів та жорсткість.
- Легка рукоятка з піноматеріалу EVA і подовжувач рукоятки з дихаючим вологовідвідним ремінцем з перероблених матеріалів.
- Трисекційний складний вал зі швидкісним конусом і можливістю регулювання FlickLock®.
- Алюмінієва конструкція.
- Змінні гумові та карбідні технічні наконечники, що не залишають подряпин.
- Знімні низькопрофільні кошики для універсальності.
- Сумісність із кошиком для снігу Z-Pole.
- Доступні довжини 110, 125 і 140 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Black Diamond |
| Вага | 390 г |
| Вікова група | Доросла |
| Довжина палиці (см) | 110 |
| Кількість | 2 |
| Кількість секцій палиці | 3 |
| Максимальна довжина | 110 см |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал накінечника | Карбід Вольфрама |
| Матеріал ручки | Пена EVA |
| Мінімальна довжина | 95 см |
| Особливості палиці | Змінна насадка, Складна конструкція |
| Стан | Новий |
| Темляк | Незнімний |
| Колір | Синій |
| Розмір в складеному стані | 34 см |
- Ціна: 6 150 ₴

