


Трекінгові палиці Black Diamond Distance Z, 100 см (Black)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Легкі палиці типу Z-Pole від відомого аутдор-виробника Black Diamond. МодельDistance Z призначена для трекінгу, пішого туризму та для бігу по пересіченій місцевості. У них покращена система фіксації SlideLock.
Особливості:
- Фіксована довжина;
- Трьохсекційна конструкція Z-Pole із системою швидкого складання;
- Система SlideLock;
- Всі три коліна виготовлені з міцного алюмінію;
- Легка ручка з піноматеріалу EVA;
- Темляки з дихаючого матеріалу, що добре відводить вологу;
- У комплекті змінний технічний накінечник;
- Сумісні зі "сніжинками" Z-Pole Snow Basket.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Black Diamond |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 342 г |
| Довжина палиці | Нерегульована |
| Вікова група | Доросла |
| Кількість | 2 |
| Кількість секцій палиці | 3 |
| Максимальна довжина | 100 см |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал накінечника | Карбід Вольфрама |
| Матеріал ручки | ЕВА |
| Механізм фіксації | Внутрішній |
| Мінімальна довжина | 100 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Довжина в складеному стані | 33 см |
- Ціна: 5 125 ₴

