




Трекінгові телескопічні палиці Black Diamond Trail Cork, 100-140 см (Picante)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Регульовані трекінгові палиці Black Diamond Trail Cork від відомого бренда завдовжки 100-140 см. Вони розраховані на використання впродовж 4 сезонів. Палиці ідеально поєднують у собі зручність, функціональність і довговічність. Ручка зі 100% натурального корка преміумкласу, що забезпечує максимальний комфорт.
Trail Cork від Black Diamond розраховані на 4 сезони і ідеально поєднують в собі комфорт, функціональність та довговічність.
Змінні карбідні технічні накінечники легко замінюються на гумові технічні накінечники (продаються окремо), щоб пристосуватися до поверхонь траси, що змінюються.
Особливості:
- Розмір палиць регулюється, що робить їх універсальними для різних маршрутів та користувачів.
- Складна телескопічна конструкція (3 секції) - проста, зрозуміла та надійна.
- Секції з полегшеного алюмінію з покращеними з'єднаннями - міцні та витривалі.
- Зовнішній механізм регулювання довжини FlickLock® - надійний та простий у користуванні.
- Ергономічне руків'я з натурального короку для максимального комфорту, має подовження з EVA-піни для швидкої зміни хвату під час руху.
- Темляк Fusion Comfort - м'який та приємний на дотик, добре дихає та вбирає вологу, зменшуючи вірогідність натирання.
- Кінцевики Flex Tech зі зміниими наконечниками з карбіду вольфраму. Гумові наконечники продаються окремо.
- Знімні кільця двох розмірів в комплекті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Black Diamond |
| Вага | 486 г |
| Довжина палиці | Регульована |
| Вікова група | Доросла |
| Кількість | 2 |
| Кількість секцій палиці | 3 |
| Максимальна довжина | 140 см |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал накінечника | Карбід Вольфрама |
| Матеріал ручки | Пробка |
| Механізм фіксації | Зовнішній |
| Мінімальна довжина | 100 см |
| Особливості палиці | Знімні снігові пластини, Змінна насадка, Складна конструкція |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина в складеному стані | 62 см мм |
- Ціна: 5 270 ₴

