




Трекінгові телескопічні палиці Black Diamond Trail Pro Shock Women's, 95-125 см (Alpine Lake)
Наші палиці для трекінгу серії Trail, створені для чотирисезонної універсальності на трасі, спеціально розроблені для жінок Black Diamond Trail Pro Shock мають приголомшливі переваги нашої технології Control Shock у поєднанні зі швидким розкладанням і складанням нашої нової технології швидкого випуску SmashLock.
Механізм швидкого розкладання SmashLock дозволяє швидко розкласти телескопічну палицю та зафіксувати її на місці простим чутним клацанням (тримайте FlickLock Pro закритим під час розкладання). Потім, з відкритим FlickLock Pro, швидко і міцно втисніть накінечник палиці слідом, щоб звільнити SmashLock для швидкого зняття.
Контрольний амортизатор палиці розташований усередині рукоятки і забезпечує поступове чотириступінчасте поглинання удару з плавним контролем відскоку навіть на найжорсткіших трасах. Рукоятка подвійної щільності була доповнена м'якою піною і гладкішим, зручнішим дизайном, а новий ремінець черпає натхнення з нашої технології прив'язних ременів для кращої керованості при роботі на крутих схилах.
Модернізована регульованість FlickLock Pro тепер легша, міцніша і простіша у використанні, а також має ковану алюмінієву конструкцію. Взаємозамінні твердосплавні накінечники забезпечують надійну фіксацію у всьому, від гранітних плит до соснового бруса.
Особливості:
- Розмір палиць регулюється, що робить їх універсальними для різних маршрутів та користувачок.
- Складна телескопічна конструкція (3 секції) - проста, зрозуміла та надійна.
- Секції з полегшеного алюмінію з покращеними з'єднаннями - міцні та витривалі.
- Зовнішній механізм регулювання довжини FlickLock® Pro - виконаний з алюмінію для більшої надійності та довготривалої служби.
- Технологія SmashLock - зручне, швидке та безпечне складання/розкладання телескопічних трекігових палиць.
- Вбудований антишок, що поглинає вібрацію при русі з великим навантаженням.
- Полегшене руків'я з EVA-піни з пом'якшеною верхівкою - ергономічної форми, зручно лежить в руці, з подовженням для швидкої зміни хвату під час руху.
- Темляк Solution - м'який та приємний на дотик, добре дихає та вбирає вологу, зменшуючи вірогідність натирання.
- Кінцевики Flex Tech зі зміниими наконечниками з карбіду вольфраму. Гумові наконечники продаються окремо.
- Знімні кільця двох розмірів в комплекті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Black Diamond |
| Вага | 565 г |
| Довжина палиці | Регульована |
| Вікова група | Доросла |
| Кількість | 2 |
| Кількість секцій палиці | 3 |
| Максимальна довжина | 125 см |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал накінечника | Карбід Вольфрама |
| Матеріал ручки | Пробка |
| Механізм фіксації | Зовнішній |
| Мінімальна довжина | 95 см |
| Особливості палиці | Змінна насадка, Складна конструкція, Антишок |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина в складеному стані | 62 см мм |
- Ціна: 6 150 ₴

