

Дитячі трекінгові телескопічні палки Black Diamond First Strike, 80-110 см (Fjord Blue)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спеціально для дітей у моделі передбачена гумова рукоятка з нейлоновим темляком, а також два регульовані коліна. Коліна прикрашені малюнками тварин та візерунками, за якими можна визначати необхідну довжину палиці. У комплекті: сталевий безпечний накінечник, кільця для зимового трекінгу.
Особливості:
- Розмір палиць регулюється, що робить їх універсальними для різних маршрутів та користувачів.
- Складна телескопічна конструкція (2 секції) - проста, зрозуміла та надійна.
- Секції з полегшеного алюмінію з покращеними з'єднаннями - міцні та витривалі.
- Гумове руків'я зменшеного розміру - зручно лежить в дитячій руці.
- Темляк - регулюємий ремінець з пряжкою - простий в користуванні.
- Кінцевик з безпечними сталевими наконечниками для руху по будь-яким поверхням.
- Знімні кільця двох розмірів в комплекті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Black Diamond |
| Вага | 394 г |
| Довжина палиці | Регульована |
| Вікова група | Дитяча |
| Кількість | 2 |
| Кількість секцій палиці | 2 |
| Максимальна довжина | 110 см |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал ручки | Гума |
| Механізм фіксації | Зовнішній |
| Мінімальна довжина | 80 см |
| Особливості палиці | Регульований темляк, Складна конструкція |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина в складеному стані | 66 см |
- Ціна: 2 550 ₴

