




Повербанк Biolite Charge 20 PD (6000 mAh)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Повербанк Biolite Charge 20 PD створений для підзарядки високопродуктивної персональної електроніки нового покоління, оснащений функцією USB-C Power Delivery, що забезпечує швидшу зарядку. Володіє компактним дизайном, легко упаковується і готовий до подорожі або життя вдалині від розетки.
Особливості:
- Приблизно 1,5 заряду смартфону
- Портативний і міцний дизайн
- Відповідає вимогам FAA про ручній поклажі
- Можливість заряджати відразу кілька пристроїв
- Має 3 порти для зарядки: 1х USB-C PD (до 18 Вт) та 2х USB-A Quick Charge 3.0
- Протокол швидкої зарядки 3.0
- Індикатор рівня заряду батареї
- Працює при температурі від -20°C до +40°C
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biolite |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна напруга | 18 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 6000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від USB |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Набір перехідників | Ні |
| Особливості | Швидка зарядка, Індикатор рівня заряду |
| Роз'єми | USB Type-A |
| Стан | Новий |
| Тип | Power bank |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Колір | Сірий |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 165 г |
| Висота | 14 мм |
| Довжина | 128 мм |
| Ширина | 75 мм |
- Ціна: 2 040 ₴







