



Компас National Geographic Compass Floating (9079000)
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Компас National Geographic (9079000) добре працює в суворих умовах в будь-який час дня та ночі. Поворотний циферблат світиться в темряві, а міцний металевий корпус захищає стрілку від води, сильних ударів і падінь. Регульована маршова лінія та збільшувальний окуляр дають Вам чітке орієнтування, і їх можна скласти, щоб зробити компас достатньо малим, аби поміститися в кишеню, і бути готовим до миттєвого використання.
Особливості:
- Використання вночі - циферблат світиться, і його добре видно в темряві.
- Міцний металевий футляр складається й закріплюється навколо компаса, роблячи його стійким до пошкоджень і достатньо малим, щоб тримати в кишені.
- Вимірювальна лінійка з масштабом 1:25000.
Характеристики:
- Розміри: 16 х 5,5 х 3 см
- Вага: 0,08 кг
- Колір: Black
- Матеріал: алюміній
- Додаткові характеристики: металевий корпус із кришкою
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | National Geographic |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 80 г |
| Вид компаса | Компас — медальйон, Планшетний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Особливості компаса | Світлодіодна підсвітка, Вологозахисний, Лінійка |
| Стан | Новий |
| Тип компаса | Магнітний |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Довжина | 55 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Компасі |
- Ціна: 600 ₴

