




Гамак розкладний одномісний Naturehike Outdoor Folding Hammock NH20JJ011
Гамак для занять туризмом і активним відпочинком. Розрахований на одну людину. Складна конструкція. Компактно упаковується. Такий гамак-ідеальне рішення для комфортного відпочинку на свіжому повітрі. Він встановлюється на міцні і стійкі ніжки. Є кишенька, куди можна покласти дрібні предмети, наприклад, телефон, якщо потрібно, щоб вони були під рукою. Модель легко зібрати, і так само легко її розібрати.
Виріб здатний витримати вантаж до 120 кілограм. У складі-високоміцна і еластична тканина Оксфорд 300D, яка добре протистоїть розривів і пошкоджень. Товщина горизонтальної трубчастої стінки, яка служить кріпленням, досягає півтора міліметрів. В основі опори-міцний і надійний матеріал, сплав алюмінію 7075. Безпека і стійкість. Гамак стійкий до зношування, прослужить довго. Ніжки конструкції мають протиковзкий захист.
Габарити моделі в розкладеному вигляді складають 205*70*74 сантиметра. У складеному положенні габарити складають 60 * 18 сантиметрів. Гамак розбирається, і складається в спеціальну сумку компактним чином, щоб його було легко зберігати і переносити. Повісити цю сумку ви можете на плече, і комфортно подорожувати. Дістати і розкласти модель в потрібний момент особливих труднощів не складе.
У комплект входять: сумка для зберігання і транспортування гамака; сам гамак; два підтримуючих трипода для фіксації всієї конструкції; чотири опорних стовпа. Колір моделі-чорний.
Характеристики:
- гамак для занять туризмом і активним відпочинком;
- Колір моделі-чорний;
- конструкція складна;
- одномісний;
- компактно складається;
- зручний, міцний, зносостійкий;
- є кишенька для зберігання дрібних предметів;
- витримує навантаження до 120 кілограм;
- зберігається і транспортується в спеціальній зручній сумці;
- матеріали: високоміцна і еластична тканина Оксфорд 300D;
- опора з алюмінієвого сплаву 7075;
- розміри гамака: 205*70*74 сантиметра;
- розміри в складеному вигляді: 60*18 сантиметрів;
- важить близько 3,6 кілограма.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Вікова група | Для дорослих |
| Захисна антимоскітна сітка | Не передбачена |
| Каркас (стійка) | Є |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал ложа | поліестер |
| Навіс | Не передбачений |
| Стан | Новий |
| Тип гамака | Одномісний |
| Тип ложа | Цілісне полотно |
| Габаритні розміри гамака | |
| Вага | 3.6 кг |
| Висота | 740 мм |
| Довжина | 2050 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Комплектація гамака | |
| Декоративна подушка | 0 шт. |
| Матрац | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
- Ціна: 8 100 ₴





